Соціум

Адміністрація “Буковелю” прокоментувала випадок з постраждалими туристами

Google+PinterestLinkedInTumblr
Ввечері, 17 серпня, на території ТК «Буковель» стався нещасний випадок. На екстремальному атракціоні «Маятник» обірвався синтетичний канат, який слугував як відтяжка.

В результаті травмувалися двоє відвідувачів екстремальної розваги, пише Репортер з посиланням на інформацію від адміністрацію ТК “Буковель”.

“Вже через 3 хвилини після інциденту на місце події прибули рятувальні реанімобілі для надання допомоги постраждалим, – йдеться у повідомленні адміністрації курорту. – Там же, на місці, їх було підключено до систем інтенсивної терапії та була надана вся необхідна першочергова допомога. Після чого, було прийняте рішення невідкладно шпиталізувати їх”.

Дівчину, одну з постраждалих, госпіталізували в Яремчанську ЦМЛ. Іншого постраждалого, з травмами голови, вирішили відправити у Івано-Франківську ОКЛ. Станом на ранок 18 серпня, стан обох постраждалих стабільний. Загрози життю обох людей немає. Тривають лікувальні процедури.

З боку курорту, як самим постраждалим, так і їхнім родинам, надається повна та всебічна допомога, пише адміністрація “Буковелю”.

Щодо технічної сторони випадку, то наразі ведеться розслідування. Обірваний синтетичний канат відправлений на експертизу, тривають слідчі дії. Підприємець, який є власником атракціону та орендував території для своєї діяльності на курорті, надає всю необхідну інформацію.

“У зв’язку з інцидентом, на курорті проводиться додаткова позапланова перевірка усіх екстремальних атракціонів та розваг. Безпека наших гостей – наш найбільший пріоритет”, – пише адміністрація ТК «Буковель».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.