Соціум

Зорі бажають впевненості: Зодіакальний гороскоп на 2013 рік

Google+PinterestLinkedInTumblr

Починається новий рік. Не варто шкодувати за минулим, зациклюватися на негараздах, а тим більше — забувати добро. Сподіваємося, що майбутнє таки буде світлим. Звісно, якщо ми зробимо для цього все, що в наших силах.

А що обіцяють зорі? Прибутки, витрати, кохання, суперечки, пригоди — комусь більше, а комусь менше. Не кожен зізнається в тому, що він справді зважає на гороскоп. Але мало хто його пропускає. Отже…

Овен

Цей рік буде важливим у всіх напрямках — робота, навчання, особисте життя. Ймовірні невеликі труднощі в перші місяці. Натомість весна має принести успіх. Єдина умова — оптимізм і впевненість. Не сумуйте, не лякайтесь, не зупиняйтесь. Можливо, доведеться змінити роботу, але, якщо це станеться, то лише буде на краще.

Самотні Овни мають реальний шанс знайти супутників на довге життя. Сімейним 2013-й обіцяє затишок. Частіше згадуйте про рідних, більше спілкуйтеся з дітьми, не забувайте додавати романтики у стосунки з коханими.

Зі здоров’ям можуть бути проб­леми. Єдиний вихід — профілактика та здоровий спосіб життя. Організм завжди потребує фізичного навантаження. Займіться спортом. Не треба щодня ґвалтувати себе у спортзалі до кривавого поту, достатньо трохи грузити двічі на тиждень. Головне, щоб це було із задоволенням.

Телець

 

У першій половині року Тельці можуть несподівано зазнати фінансових труднощів. Не переживайте — це тимчасово. Крім того, десь із травня має бути кар’єрне зростання (для найманих працівників і службовців) чи підйом бізнесу (для підприємців). Тим, хто завжди хоче більшого, зірки радять приберегти скромність для своєї сім’ї, а в роботі бути впевненими, натхненними, активними. Не уникайте жодного спілкування. Нові зв’язки допоможуть досягти серйозного успіху.

У сім’ї все буде в порядку. Влітку обов’язково знайдіть час і гроші для спільного відпочинку. Насичена радісними подіями відпустка ще більше зблизить вас із дітьми. Не забувайте, що спільні позитивні спогади дуже важливі для сімейного комфорту.

Щодо здоров’я – без радикальних змін. Головне в усьому мати міру: не переїдати, не зловживати алкоголем. Кидати курити можете вже.

Близнюки

 

Дуже успішний рік. Усе вдаватиметься, будь-які зміни принесуть позитив. Ви зможете більше заробляти, втілити в життя те, що задумали раніше, й запланувати нові проекти. Не зупиняйтеся на досягнутому, вчіться, намагайтеся встигати за новаціями у законодавстві та технологіях. Невеличкий нюанс — часу на відпочинок майже не залишиться, його доведеться викроювати, улучаючи момент. У будь-якому разі не забувайте час від часу розслаблятися.

На особистому фронті все спокійно. Сімейні Близнюки мають підтримувати в родині затишну атмосферу, самотнім зірки рекомендують продовжувати наполег­ливі пошуки.

Ваш організм здатен витримати величезні навантаження. Але не варто зловживати його довірою. Кожен прилад може зламатись, якщо за ним не слідкувати. Пам’ятайте, регулярна профілактика завжди краща й дешевша, ніж капітальний ремонт.

Рак

 

Цього року вам треба обережніше поводитися з фінансами. Рахуйте гроші, економте їх — якщо річ не є необхідною, то краще її не купувати. Витрачайтеся лише на конче потрібне. На весь 2013 рік це є запорукою стабільності вашого життя. Щойно дозволите собі (лише собі, подарунків для рідних це не стосується!) зайве — діра в сімейному бюджеті полізе на очах.

Те саме стосується і здоров’я. Потреба у грошах на лікування може з’явитися тільки після того, як ви «розвернетесь» на зайві розваги.

В особистому житті зірки наполегливо рекомендують приділяти коханій людині більше уваги. Можливо, варто просто ненадовго взагалі забути про себе, свої забаганки, мінливий настрій чи втому. Тіште близьких, бавте їх. Ці невеликі зусилля принесуть радість і вам, і коханим. До речі, якщо вже подумували про народження дитини, то зараз — саме час.

Лев

 

Останні роки для Левів були непростими, але успішними. У 2013‑му нічого особливо не зміниться. Вам доведеться багато працювати, вчитися, будувати плани та шукати шляхи їх реалізації. Не втрачайте динаміки, тоді успіх не забариться. Також зірки радять бути уважнішими у робочих і партнерських стосунках. У професійній сфері ймовірні конфлікти. Можливо, вам треба додати толерантності, але не втрачати контролю.

У коханні Леви — як має бути, царі та цариці. Зірки радять цьому знаку й цьогоріч в особистому житті тримати власну левову планку. Або все, або нічого. Кохайте до нестями, зберігайте ваші почуття, дорожіть ними.

Щодо здоров’я головне — баланс між роботою та відпочинком. Бажано таки знаходити можливість для релаксу. Також важливо підтримувати спортивну форму: відвідувати спортзал або хоча б щоранку робити зарядку.

Діва

 

У цього знаку проблем узагалі не передбачається. Додаткові прибутки, кар’єрне просування, приємні сюрпризи, з усіх боків любов і повага. Треба лише не лінуватись і не зазнаватись. Тоді рік буде цілком успішним навіть без особливих зусиль. Також зірки радять Дівам трохи повчитися та продумати плани на майбутнє. Є нові ідеї? Можливо, ще не сформовані остаточно, сирі, просто бажання. Цей рік — саме для спокійної роботи та нав­чання. Готуйтеся — далі треба буде щось міняти та втілювати в життя продумане.

У сім’ї також усе чудово. Вам лише треба підтримувати ту теплу атмосферу, яка є нині. Більше спілкуйтеся з дітьми. При чому це потрібно не лише дітям, хоча їм вас останнім часом бракує. Вам це просто необхідно.

Не забувайте про профілактику захворювань, особливо сезонних. А так — жодних загроз, перешкод, негараздів — чудовий рік.

Терези

 

Для Терезів 2013 рік може початися несподівано. Будьте готові до змін, при чому будь-яких — і позитивних, і негативних. Можливо, на роботі вас раптом перекинуть на якийсь геть інший напрямок. Є ймовірність суттєвого підвищення. Також у вас може змінитися керівництво, тож доведеться знайомитися з новим шефом. Головне — завжди залишатися собою. Натомість, зірки не рекомендують влаштовувати війну амбіцій, бо там вам навряд чи світить перемога.

Родинний затишок і здо­ров’я рідних — найголовніша цінність, пам’ятайте про це. Цього року не обійдеться без суперечок. Не впадайте в крайнощі та не драматизуйте ситуацію. Все буде добре, якщо ставитися один до одного з повагою.

Можливі проблеми зі здо­ров’ям. Якщо вже сьогодні маєте якісь підозри чи тривоги, то вже йдіть до лікаря. Рання діагностика — запорука успішного лікування.

Скорпіон

 

На відміну від минулого року, який Скорпіон провів доволі легко, цей буде нелегким. Вистачатиме всього — і перешкод, і форс-мажору, удач і поразок. Крім того, вам доведеться кілька разів доводити свій професіоналізм і рятувати авторитет. Втім, ви з усім цим справитесь як має бути. Виходило раніше, вийде й цьогоріч. Зірки лише не рекомендують загострювати стосунки з керівництвом. Спробуйте знайти в ньому позитивні риси, їх теж вистачає, натомість новий бос — далеко не завжди кращий за попереднього.

В особистому житті цей рік буде сповнений романтики. Самотнім Скорпіонам давно пора знайти собі постійну пару — шалене кохання може прийти до вас вже на початку року. Сімейним варто стримувати емоції.

Зі здоров’ям у Скорпіонів усе нормально. Достатньо лише знати міру в їжі, спиртному та хоча б час від часу робити фізичні вправи.

Стрілець

 

Цього року ви зможете «застрелити» усе, що забажаєте. Зірки обіцяють успіх у починаннях, реалізації планів і т. д. Голов­не — правильно обрати пріоритети, діяти поступово та впевнено. Якщо давно виношуєте якісь ідеї, то зараз саме час презентувати їх колегам і керівництву. Воно обов’язково оцінить. Головне — щоби плани були реалістичні та підкріплені ґрунтовними розрахунками.

До речі, вам давно пора звернути увагу на родинне помешкання. Покрутіть головою по квартирі чи будинку — чи давно ви робили ремонт? Чи деякі меблі не потребують заміни на щось новіше, сучасніше. Гроші завжди можна зібрати, зекономити чи підзаробити. Головне — бажання.

Вашому здоров’ю нічого не загрожує, крім вас самих: обережніше зі шкідливими звичками.

І ще — влітку чекайте приємного сюрпризу. Можливо, він буде пов’язаний з відпочинком, морем і пляжем.

Козеріг

 

Для цього знаку новий рік приготував суттєві зміни. На роботі доведеться перекроювати методи та міняти вподобання. Можливо, варто трохи зупинитися та ретельно обдумати події останніх місяців. Також не зайвим буде повчитися, адже сучасний світ вимагає обізнаності та швидкості у прийнятті рішень.

Жодні зміни не відбуваються без суперечок чи конфліктів, тож будьте виваженими, не дозволяйте емоціям керувати здоровим глуздом. У будь-якому разі вже навесні все має вирішитись і ви зможете зітхнути з полегшенням.

Також давно пора більше уваги приділяти рідним. Наприклад, частіше гуляти з дітьми, бувати десь із коханою людиною: кіно, театри, спільні недалекі поїздки. Їм вас не вистачає. Ви також десь відчуваєте це порушення балансу сім’я-робота. Прийшов час надолужити.

Щодо здоров’я – зверніть увагу на харчування, це дуже важливо.

Водолій

 

Рік може бути проблематичним. Особливо для тих, чия робота пов’язана з фінансами або нерухомістю. І вам тут треба бути не стільки когось перемогти чи щось подолати, скільки втриматися на плаву. Тримайте нерви при собі, пам’ятайте — все минає, і це пройде. Вже у другій половині року ваші напрацювання обов’язково дадуть добрий результат. А зараз — піднімайте голову, набирайтеся впертості, готуйтеся гідно зустріти виклики долі.

Маєте вдома міцний тил і основної підтримки варто очікувати саме звідти. Зірки радять лише підтримувати затишну атмосферу. Не дозволяйте собі зривати злість на рідних, аби потім не було соромно. Хоч вам все одно завжди пробачать.

Маєте шкідливі звички та бажання їх позбутися? Ну то вперед — якщо вже боротися, то на всіх фронтах! Головне не забувати, що будь-які воєнні дії не можна приносити додому.

Риби

 

Зірки бажають Рибам побільше спілкування. Одна голова добре, а дві завжди краще. Пора при прийнятті важливих рішень не лише прислухатися до власної інтуїції чи користуватись виключно власним досвідом. Поради колег, рідних і друзів цьогоріч будуть дуже корисними. Не соромтеся звертатися за допомогою до близьких. Навесні чекайте приємних сюрпризів у професійній галузі. Ймовірні додаткові прибутки чи підвищення на посаді. Ви це заслужили.

Уникайте конфліктів у сім’ї. Цього року вам доведеться кілька разів виступати в ролі судді, мирити рідних, розбиратися з їхніми проблемами. Дійте виважено.

Проблеми зі здоров’ям можливі лише в плані психології. Не забувайте час від часу розслаблятись. Навіть невеличка подорож може стати доброю розрадою. А далеку поїздку на море всією сім’єю ви потім завжди будете згадувати з доброю посмішкою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.