Соціум

Меблева мода

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кому ж із нас не хочеться облаштувати свою домівку красиво, комфортно і разом з тим затишно. Та буває, що натомість ми захаращуємо дім непотрібними, некомфортними і незручними меблями. Тож далі – кілька секретів правильного меблювання.

Смаки і сумніви

Викинути якісь давні меблі з квартири буває ох як не просто. Адже та шафа чи диван, можливо, бачила ще юність наших батьків. Скільки спогадів вони несуть… Але, якщо ви не є палким прихильником радянської старовини, рано чи пізно доведеться йти на пошуки чогось новенького.

Як не крути, а класика – завжди сучасна. «Сьогодні дуже багато людей орієнтуються саме на класику, бо вона вічна, – розповідає директор салону меблів «Merx» Наталія Бурчак. – Можна обрати меблі з пілястрами чи справжнім італійським вітражним склом у кухонних стінках чи вітринах. Вони надають меблям легкість і вишуканість водночас. А можна, для прикладу, обрати і неокласику, яка є наближеною до сучасного стилю, але разом із тим зберігає і класичні елементи. У нас знайдуться моделі, які однаково бездоганно підійдуть і до класичного, і до сучасного інтер’єру».

Якщо ж вам захотілося чогось екстраординарного, у спеціалізованому магазині постараються задовольнити навіть найнеймовірніші забаганки покупця. «Часто буває, люди приходять із дуже цікавими ідеями щодо свого інтер’єру. Одразу згадується один чоловік, якому дуже захотілося мати сині стільці. Звісно, ми втілили його мрію в реальність», – сміється пані Наталя.

Та часто стається і таке, що людина й саме не знає, що вона насправді хоче. «Для початку ми спілкуємося з клієнтами, знайомимося з їхніми смаками, потребами, – розповідає Олександр Шишка, директор салону меблів «Vox». – Є такі люди, що відразу кажуть, що не знають, чого хочуть. А є такі, що хочуть зовсім їм не потрібного. Тоді доводиться переконувати».

Хитрощі та новації

«Сьогодні в європейських меблях є тенденція до спрощення форм, у них менше декорацій, вони більш лаконічні, – каже Олександр Шишка. – А якщо брати наш український ринок, то скоріше за все таки зберігається мода на світлі тони меблів. Багато споживачів приділяють увагу матеріалам – більшість обирає дерево».

Для економії простору у квар-тирі доцільно зупинити свій вибір на шафах-купе чи навіть організувати окрему гардеробну кімнату. «Таким чином повністю вирішується питання розміщенням всього: і необхідних речей, і непотребу в одному місці», – говорить Олександр.

Що ж до віталень, то найновіша тенденція – квартира‑студія. У такому варіанті нівелюється поділ кухні, залу та прихожої. Відокремлюються лише інтимні зони – спальня, дитяча, санвузли. У залі і розташовується так звана зона відпочинку – м’яка частина, незмінний друг – телевізор. Якщо квартира велика, то це дозволяє поставити стіл і стільці.

До речі, з розмірами столів зараз практично немає проблем. «Майже кожен виробник, який себе поважає, пропонує так звані столи-трансформери, – розказує Олександр Шишка. – Є дуже багато різних варіантів, навіть невеликі журнальні столики, які піднімаються і розкладаються».

Що ж до такої інтимної зони, як спальня, то у моді – мінімалізм. «Найновіші модельки спальні – це низьке ліжко і маленькі тумбочки», – каже Наталія Бурчак.

А ціни? Як і будь-який інший товар, меблі діляться на бюджетний, середній та елітний класи. І щодо кожного класу кожен виробник має свою цінову політику.

Тож, якщо серйозно взятися за пошуки, то можна знайти саме те, що підійде вашому гаман-цю, відповідатиме смаку та створить комфорт і затишок у вашій оселі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.