Соціум

Гарячий обмін душами

Google+PinterestLinkedInTumblr

Всесвітній день поцілунків святкують 6 липня. Ідея свята виникла у США в середині ХХ століття. Задум підхопили британці, потім свято поширилося практич-но по всьому світу. Традиція не тільки прижилась, але й отримала підтримку на найвищому міжнародному рівні – 20 років тому його затвердили в ООН.

У багатьох містах України теж не забули про поцілунки. Так, 6 липня у Львові відкрилася відповідна школа, де закохані мали змогу вдосконалити мистецтво цілуватися, а також отримати знання із теорії та історії поцілунків.

У цей день усі охочі можуть повноправно «обмінюватися своїми душами». Адже одна з теорій виникнення поцілунку – обмін душами, який відбувається, коли люди цілуються. Наші предки вважали, що дихання містить душу, тому з’єднання подихів закоханих є обміном душами. Навіть якщо ви не поділяєте цієї романтичної думки, пам’ятайте, що поцілунки покращують настрій, стимулюють кровообіг, підвищують життєвий тонус, пробуджують оптимізм, покращують роботу імунної системи, заспокоюють нерви і запобігають стресу, послаблюють біль, зміцнюють зуби, а ще… позбавляють гикавки.

Чому люди цілуються? По-перше, це прищеплено культурою. Майже всі, потрапляючи до романтичної ситуації, відчувають несвідому потребу цілуватися. Ця програма діє день у день. Ми бачимо акторів, які цілуються в кіно та рекламі, людей, що цілуються на вулиці. В результаті у відомих ситуаціях поцілунок сприймається як обов’язкова складова. Тому діє підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично непереборне бажання поцілуватися незалежно від того, хочуть вони того насправді чи ні.

Відомі цілувальники:

• Американець А. Е. Вольфрам із Міннесоти за вісім годин поцілував 8001 особу 15 вересня 1990 року під час фестивалю в його штаті. Він цілував «нову» людину через кожні 3,6 секунди.

• Перший поцілунок на екрані: 1896 року його продемонстрували Мей Ірвін і Джон С. Райе у 30‑секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок».

• Найбільш насичений поцілунками фільм: «Дон Жуан» (1926 рік, компанія «Уорнер Бразерс»). У ньому нарахували 191 поцілунок.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.