Соціум

52% мешканців Івано-Франківщини хочуть, аби їхні діти жили за кордоном (Інфографіка)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
48% мешканців Прикарпаття бажають, щоб їхні діти жили в Україні. При цьому 72% опитаних прикарпатців заявили, що хочуть залишитися на Батьківщині.

Найбільше прикарпатці хочуть, аби діти проживали у країнах Європи – 38%, ще 5% – у США, 9% – назвали інші країни. Такі результати соціологічного дослідження оприлюднив “Рейтинг”.

Найбільше українців, які хочуть, щоб діти залишились на Батьківщині, мешкає у Вінницькій – 64%, Рівненській – 63% та Полтавській областях – 60% опитаних, пише Курс.

Проте 72% опитаних мешканців Прикарпаття заявили, що не хочуть проживати за кордоном, 7% не визначились і 23% – відповіли, що хочуть жити за кордоном.

Загалом по Україні 65% опитаних зазначили, що не хочуть змінювати країну проживання. Натомість 27% зазначили, що виношують плани стосовно еміграції. Найчастіше про бажання переїзду за кордон зазначали молоді респонденти до 35 років (серед них майже половина тих, хто має подібне бажання).
Також охочих виїхати дещо більше серед чоловіків, осіб з вищими рівнями освіти та доходів. Характерно, що серед респондентів, які мають заробітчан в родинах, бажання виїзду за кордон з метою проживання значно більше.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.