48% мешканців Прикарпаття бажають, щоб їхні діти жили в Україні. При цьому 72% опитаних прикарпатців заявили, що хочуть залишитися на Батьківщині.
Найбільше прикарпатці хочуть, аби діти проживали у країнах Європи – 38%, ще 5% – у США, 9% – назвали інші країни. Такі результати соціологічного дослідження оприлюднив “Рейтинг”.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/26112105_2079510042282440_6715745581272678932_n_c47d4.jpg)
Найбільше українців, які хочуть, щоб діти залишились на Батьківщині, мешкає у Вінницькій – 64%, Рівненській – 63% та Полтавській областях – 60% опитаних, пише Курс.
Проте 72% опитаних мешканців Прикарпаття заявили, що не хочуть проживати за кордоном, 7% не визначились і 23% – відповіли, що хочуть жити за кордоном.
Загалом по Україні 65% опитаних зазначили, що не хочуть змінювати країну проживання. Натомість 27% зазначили, що виношують плани стосовно еміграції. Найчастіше про бажання переїзду за кордон зазначали молоді респонденти до 35 років (серед них майже половина тих, хто має подібне бажання).
![](https://kurs.if.ua/media/gallery/full/2/5/25660203_2079510145615763_6187892466170459815_n_ad17e.jpg)
Також охочих виїхати дещо більше серед чоловіків, осіб з вищими рівнями освіти та доходів. Характерно, що серед респондентів, які мають заробітчан в родинах, бажання виїзду за кордон з метою проживання значно більше.
Comments are closed.