Соціум

18 листопада у Франківську вимкнення триватимуть цілодобово. Схема

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпаттяобленерго оприлюднило оперативну інформацію про вимкнення у п’ятницю, 18 листопада. Цієї доби графіки вимкнень продовжують діяти цілодобово, пише Репортер.
18 листопада на Прикарпатті за кожною адресою електроенергія вимикатиметься на 4 години, потім вмикатиметься на 2 години. Так протягом доби до зміни ситуації.
У тих, в кого не буде світла, просимо про розуміння. У тих, в кого воно буде, якщо споживачі приєднані до ліній, від яких також живляться лікарні, водоканали та інша критична інфраструктура, просимо про максимально можливу економію. Тільки такими діями ми підтримаємо українську енергетику.  Сьогодні кожен із нас – енергетичний фронт! – повідомляють у компанії.
Цілеспрямовані російські атаки серйозно пошкодили близько 40% української енергетичної інфраструктури. У результаті — вітчизняна енергосистема тимчасово не здатна передавати потрібну потужність так, як це було раніше. Щоби не допустити масштабних і складних аварій на мережах, потрібні стабілізаційні та екстрені відключення.
Нагадаємо, дізнатися про орієнтовний час відновлення електропостачання можна на сайті компанії та у чат-боті Viber. Через погіршення погодних умов можливі також і аварійні вимкнення. Про них можна дізнатися у чат-боті Viber під кнопкою «Відсутнє світло».
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.