Розваги

З’явився сайт, де можна насолодитися видами з вікон інших людей по всьому світу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Новий вебсайт Window Swap дозволить виглянути з вікон людей по всьому світу. Платформа стала популярною, адже дає можливість користувачам відпочити від повсякденної ізоляції та віртуально подорожувати світом, поки кордони деяких країн все ще залишаються закритими.

Усі відео на сайті знімали та завантажували користувачі: зелені краєвиди Баварії, заходи сонця в Сан-Паулу і вид на дощовий Нью-Йорк з 20 поверху. На сайті немає двох однакових видів, навіть якщо вони зняті в одному місті, пише Inspired.

Як повідомляє CNN Travel, засновники сайту — сінгапурські креативщики Соналі Ранджит і Вайшнав Баласубраманіам — назвали його «проєктом карантину».

«Тому що, давайте подивимося правді в очі, пройде ще якийсь час, перш ніж ми знову відправимося в подорож і, прокинувшись, побачимо новий краєвид за вікном», — сказала Ранджит. – Отже, до тих пір, чому б не подорожувати,  дивлячись у чуже вікно?»

Усі охочі можуть відправити 10-хвилинне горизонтальне HD-відео краєвиду з власного вікна, зазначивши ім’я і геолокацію, на пошту qunaliaa@gmail.com.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.