Розваги

Замовляємо послуги компанії Трансфер тур

Google+PinterestLinkedInTumblr

трансфер КарпатиКожний з нас бажає відпочивати отримуючи відпуск, або поїхати на вихідні дні з відпочинком в лоно природи, чи екскурсійну поїздку дорогами історії. У нашій країні є багато цікавих місцин, де можна цікаво відпочити, а особлива увага в останнє десятиліття приділяється туристичним подорожам в гори Карпати. Не знаю чи знайдеться хоч одна людина, яка відвідавши цю надзвичайно цікаву місцину залишається байдужою. Для того, щоб побувати на курортах, чи туристичних базах Карпат, не потрібно зайвих зусиль витрачати шукаючи квитки, вам в цьому обов’язково допоможуть співробітники компанії трансфер Івано-Франківськ – Буковель. Наша фірма пропонує і здійснює екскурсійні і приватні поїздки не тільки по регіонах нашої країни, а також проводить пасажирські перевезення в країни Європи. Надзвичайно багато замовлень від клієнтів відвідати всім відомий карпатський туристичний комплекс Буковель, незважаючи на пору року тут завжди дуже багато відпочиваючих.

На даній базі відпочинку з великим задоволенням можна відпочити взимку, при цьому покататися на лижах, а вечірньою порою, відвідати «колибу», покуштувавши шашлик, або подивитись і навіть приймати участь у фольклорних концертах. Буковель тур комплекс гірськолижного значення, один з кращих не тільки в нашій державі, але про нього відомо далеко за її межами. Тут рівень інфраструктури на високому рівні, взимку для туристів, щоб піднятися вгору на лижню якісно працює багато підйомників, які обслуговують за годину до трьох тисяч осіб і кататися на лижах одне задоволення. Курорт Буковель знаходиться на висоті до тисячу метрів, а лижних трас близько п’ятдесят одного кілометра, в основному це траси простої, середньої і високої складності. На цьому лижному курорті з захопленням може покататися як любитель, так і професіонал. В Карпатах зима в основному сніжна, але коли його не вистачає для активного лижного відпочинку, то працюють снігові гармати, тож дефіцит завжди можна ліквідувати.

На Буковелі активно функціонують багатоповерхові паркінги, багато ресторанів і готелів, а значить дискомфорту не відчуває жоден гість турбази. Обслуговуючий персонал дуже гостинний, адже тут працюють тільки професіонали. Кожний бажаючий може взяти лижі і інше спорядження напрокат, за потреби працюють професіональні інструктори. Влітку відпочинок на цьому туристичному комплексі не менш цікавий, адже карпатська природа своєю чарівністю «заворожує» всіх там присутніх. Для дітей на базі відпочинку теж працюють цікаві програми розважального і тренувального характеру. З малечею займаються дитячі інструктори, знаходячи для них особливо цікаві програми. Одним словом на базі відпочинку Буковель можна відпочити не менш цікаво закордонних курортів, а можливо набагато веселіше і повертатись на роботу зі свіжими емоціями і надією повертатись сюди знову і знову, а з транспортом завжди до ваших послуг компанія Transfer-tour http://www.transfer-tour.com/

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.