Розваги

Як зробити торт більш презентабельним у домашніх умовах?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні приготувати красивий та смачний торт можна в домашніх умовах. Головне, підібрати якісні продукти та використовувати зручні кондитерські пристосування. До них належать різноманітні форми та кондитерські кільця для випічки, ацетатна плівка, тістові килимки тощо.

Придбати їх можна в інтернет-магазині товарів для кондитерів “ZaPodarkom” за доступною ціною та з гарантією якості від перевірених виробників. Є швидка доставка по Україні, гарантується якість, надійність та оригінальність продукції.

Поради щодо більш презентабельного торта

Для створення презентабельного вигляду торта в домашніх умовах слід користуватися кондитерськими кільцями або формами. Особливим попитом користується роз’ємне кільце зі знімним дном.

Наявність замка забезпечує герметичність конструкції та унеможливлює протікання тіста з основи. Вони виготовляються з різних матеріалів, але найчастіше з харчової нержавіючої сталі.

Вона характеризується надійністю, міцністю, тривалим експлуатаційним терміном, зносостійкістю та стійкістю до перепадів температур. У результаті забезпечується рівномірне випікання коржів.

Форми для тортів бувають різної форми – круглі, квадратні, овальні, прямокутні та нестандартної конфігурації. Завдяки гладкій поверхні бортиків виходить гарний торт із рівними й акуратними краями.

Для пакування готового десерту оптимально підійдуть коробки для тортів з оригінальним декором. Вони виготовлені зі щільного мікрогофрокартону, а це екологічно безпечний та надійний пакувальний матеріал для кондитерських виробів.

Для елегантної презентації слід підібрати блюдо. Головні переваги – простота експлуатації, стійкість, універсальність, практичність, естетично привабливий зовнішній вигляд тощо.

Освоєння глазурі та декорування

Для прикрашання тортів часто використовують глазур, яка буває різною – шоколадна, дзеркальна, кольорова тощо. Слід ознайомитися з популярними рецептами приготування глазурі та технологічним процесом.

Найпоширеніший варіант – шоколадна глазур. Для цього потрібно використовувати тільки якісний чорний або білий шоколад, оскільки від цього безпосередньо залежить смак та текстура.

Для отримання гладкої та рівномірної глазурі слід дотримуватися простих правил технологічного процесу.

Отже, для приготування шоколадної глазурі знадобляться такі інгредієнти – чорний шоколад 150 г та вершки 100 мл.

Перший крок – розігрівають шоколад на водяній бані, а вершки доводять до кипіння.

Другий крок – у розплавлений шоколад додають 1/3 вершків та перемішують. Потім додають залишок і знову перемішують до отримання однорідної маси.

Третій крок – отриману масу швидко збивають блендером, накривають харчовою плівкою та відправляють у холодильник.

Перед застосуванням глазур підігрівають при температурі не більше 30 градусів.

Для креативної прикраси торта можна приготувати й кольорову глазур або їстівні квіти. Наприклад, для приготування їстівних квітів із мастики знадобляться такі інгредієнти – 500 г цукрової пудри, 10 г желатину, 40 г холодної води, 35 г білка, 50 г глюкозного сиропу, по 5 г кокосової олії та лимонного соку, 10 г харчового згущувача. Для створення красивого торта слід дотримуватися правил естетики та поєднання кольорів.

Увага до деталей

Важливо звертати увагу на деталі. Спеціальна обертова підставка для торта спростить процес декорування, а офсетний шпатель забезпечить точність. Прикрасити готовий торт можна цукровою пудрою, свіжими фруктами або горіхами. Для любителів фотографій для соціальних мереж важливо підібрати хороше освітлення, щоб отримати якісне зображення.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.