Розваги

Як франківські журналісти Меланку водять

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже вдруге понад 20 представників чи не всіх ЗМІ Івано-Франківська зібралися на спільну «Журналістську Меланку» та підготували театралізоване дійство.

Свої колядування розпочали з Білої хати, з кабінету мера Руслана Марцінківа.

Сценарій «Журналіської Меланки» поєднав народний обряд із сучасними реаліями. Там підсміювалися над тим, що дістало і що пече. У мера колядували, пританцьовували, «порядки» наводили.

«Совість майте, люди добрі! Та ж не пошкодьте бруків очку новеньку! Вона ж така ніжненька, тендітненька, що в руках розсипається! А ви на неї з таким гуркотом падаєте! Та по цій бруківці літати треба, а не ногами ходити! Нелюди!», – каже вертеповий мер, роль якого виконував Андрій Коваль.

Але тут його заспокоїла Комуналка (Наталія Кушніренко):

«Пане Мере, попустіться,  підніміться,  посміхніться. Дуже не переживайте – пару нам мільйонів дайте,  та з бюджету – до порогу,  на доріжку,  на дорогу. До ладу все доведемо,  показово приберемо,  вас запросимо відкрити – рукавички лиш вберіть,  аби ручки не бруднити».

Погосподарувавши у мера журналісти-колядники рушили й до інших чиновників, очільників області. Також, нині вертеп чекають в медичному університеті, банкіри, забудівники, ресторатори.

І цьогоріч «Журналіська Меланка» з благодійною метою. Всі зібрані кошти віддадуть га лікування колеги – тележурналістки Оксани Кваснишин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.