Розваги Світ Фото

Виграй квитки на різдвяну комедію “Любіть Куперів” з Кіноклубом “Репортера”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми кінотеатру “КіноБум“, який знаходиться у ТРЦ “Велес” в Івано-Франківську. Зараз маєте змогу виграти два квитки на різдвяну комедію “Любіть Куперів”, поставивши “лайк” (вподобання) під цим записом у соцмережі до 18 грудня.

Розіграш завершився. Перемогла учасниця Маріанна Огородник. Вітаємо!

Cooper2

Сюжет:

Уже хто-хто, а Шарлотта Купер достоту знає, як потрібно відзначати Різдво. І вона ніколи не шкодувала ні сил, ані часу, щоб організувати ідеальне свято. Звісно, численна рідня їй у цьому допомагатиме. Дочка негайно знайде собі хлопця, щоб потішити батьків. Онучка Медісон, попри свій юний вік, продемонструє чудеса комунікабельності. Та й саме застілля запам’ятається Куперам надовго…

Посилання для “Вконтакті” >>>.
Посилання для “Фейсбуку” >>>.

Свої “лайки” можете ставити до 12:00 години п’ятниці, 18 грудня. Ми складемо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. Ім’я переможця дізнаємося за допомогою системи рандомного вибору чисел.

Дякуємо кінотеатру “Кінобум” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

Увага! У день оголошення результатів не забудьте слідкувати за нашими новинами та зайти в мережу. Долучитись до розіграшу можна виключно вподобавши цей запис у “Фейсбуці” або “Вконтакті”. Ваша сторінка у соцмережі повинна бути відкритою та містити ваші справжні фото.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.