Розваги Світ Фото

Виграй квитки на фільм “Хакер” з Кіноклубом “Репортера”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми театру кіно “Люм’єр“. Зараз маєте змогу виграти два квитки на фільм “Хакер”, зробивши репост цього запису до 23 січня.

ва

У понеділок та середу пропонуємо фільми для перегляду. А щоп’ятниці виставлятимемо на розіграш два квитки на стрічку, яку рекомендуємо.

Якщо хочете виграти квитки на фентезі від режисера Майкла Манна – поділіться цим записом на своїй сторінці у соцмережі.

Репости можете робити до 12:00 години п’ятниці, 23 січня. Ми складемо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. А ім’я переможця дізнаємось о 13:00 годині за допомогою системи рандомного вибору чисел.

Про фільм:

В світі, де панує кіберзлочинність, хакери стають однією з найголовніших загроз. Після серії гучних зламів секретних серверів, американські і китайські спецслужби об’єднують зусилля, аби зупинити комп’ютерних геніїв-зловмисників.

Увага! Аби взяти участь у розіграші, стіна на вашій сторінці у соцмережі повинна бути відкритою! У день оголошення результатів не забудьте зайти в мережу :) Долучитись до розіграшу можна виключно поділившись цим записом на власній сторінці у “Фейсбуці” або “Вконтакті”.

Дякуємо театру кіно “Люм’єр” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.