Відео Розваги

«Все було по-справжньому»: Марія Яремчук і Валерій Харчишин зіграли закоханих у фільмі «Легенда Карпат» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями відбулася презентація трейлера українського блокбастера про Олексу Довбуша з Валерієм Харчишиним та Марією Яремчук у головних ролях.

У прокат в українських кінотеатрах фільм «Легенда Карпат» вийде 29 березня.

Фільм розповідає про ватажка визвольного руху карпатських опришків в XVIII столітті Олексу Довбуша. Роль українського героя зіграв харизматичний талановитий фронтмен рок-групи «Друга ріка» Валерій Харчишин, пише Сlutch.

«Валерій – статний чоловік, коли він йде по вулиці, на нього всі жінки обертаються. У нього неймовірна харизма. А ми дуже зацікавлені в тому, щоб залучити жіночу аудиторію», – каже режисер стрічки Сергій Скобун.

Також Сергій Скобун повідомив, що головні герої практично грали самих себе, були такими, якими є і в житті. Особливо, це стосувалося виконавиці головної ролі коханої Олекси Довбуша – співачки Марії Яремчук. І сама дівчина, і режисер фільму відзначили, що Марія просто була самою собою перед камерою, адже вона народилася в Карпатах. Їй знайомі традиції, манери і звички жителів гір.

Крім сцен героїчних битв, у фільмі будуть і ліричні моменти. Без поцілунків, звичайно ж, не обійдеться. Як зізналися Харчишин і Яремчук, які зіграли закоханих, на знімальному майданчику між ними «все було по-справжньому».

Марія сказала, що Валерій – чоловік мрії і зніматися в романтичних сценах їй з ним було приємно. Але співачка підкреслила те, що романтика між нею і співаком була тільки перед камерами і в межах знімального майданчика.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.