Розваги Фото

Володимир Остапчук розкрив схему махінацій з неліцензійними ліками на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щовівторка «Інспектор. Міста» перевіряє міста України, щоб дізнатися, в яких закладах жителі можуть отримати якісні послуги, а де ця якість залишає бажати кращого.

У випуску, який вийде в ефір о 22:00 30 січня, покажуть інспекцію Долини.

Телеведучий програми «Інспектор. Міста» поділився своїми враженнями, повідомила прес-служба каналу 1+1. Він розповів, чому для перевірки було обране саме це місто:

«Долина може стати українськими Карловими Варами. Там є унікальні соляні шахти і мінеральні води. При правильному підході за кілька років це містечко може стати «туристичною Меккою». Але місцеві жителі не помічають своїх багатств».

Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть меру Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив. Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які без ліцензії поширювали в центральній лікарні. Люди, причетні до неї, почали стежити за командою проекту, а коли Володимир Остапчук вийшов на слід шахраїв, спробували силою перешкодити. Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки, ведучому і знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста.

«Знімальна група вже не відчувала себе в безпеці в Долині. Після інспекції за нами почали стежити. Ми зробили коло по місту, але автомобіль все одно продовжував їздити за нами. Нашому водію вдалося притиснути переслідувача до узбіччя. Але водій відмовився виходити з машини і почав тікати», – згадує Володимир один зі знімальних днів.

Під час інспекції Володимир Остапчук написав заяву в поліцію. Які результати покаже розслідування правоохоронних органів, і як зміниться життя в Долині через місяць, телеглядачі дізнаються вже сьогодні в новому випуску програми. Нагадаємо, в проекті «Інспектор. Міста» Володимир Остапчук перевіряє міста за шістьма критеріями:

  • освіта
  • медицина
  • безпека
  • еліта
  • харчування
  • сфера послуг.

Кожен з них може дати містові від 0 до 2 балів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.