Розваги

Вісім прем’єр. Чим дивуватиме Франківський драмтеатр у новому сезоні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 17 вересня, у фойє Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, відбулася пресконференція з нагоди відкриття 81 театрального сезону.

Новий сезон відкриють мюзиклом «Гуцулка Ксеня». Загалом заплановано вісім прем’єр.

«Я не пам’ятаю, щоб за історію нашого театру, у нас була така кількість вистав за один календарний місяць. Ми запланували аж 34 на жовтень, а згодом додамо ще 8.  У нас 5 сценічних площадок, а з моєю новою виставою, додамо ще одну. Де саме – нехай поки це лишиться сюрпризом для глядача», – каже Ростислав Держипільський, директор та художній керівний театру.

Розпочнуть новий театральний сезон 29 вересня, мюзиклом «Гуцулка Ксеня».

Головний режисер драмтеатру Жюль Одрі розповів про одну з прем’єр:

«Для мене дуже важливо в цьому сезоні глибше зрозуміти процес роботи режисера з трупою. Щоб те, що актори доносять зі сцени було важливим, щоб над цим думали. Зараз я працюю над виставою, на книгу Софії Андрухович «Фелікс Австрія» для мене це вистава пізнання Івано-Франківська. Я зустрічався з авторкою, проговорили 4 години. Потім сам довго ходив вулицями міста, аби відчути його».

Презентація вистави запланована на кінець листопада. Це навіть раніше аніж прем’єра фільму «Віддана» за мотивами книги, що відбудеться лише в 2020 року.

Протягом цього сезону Івано-Франківськ відвідають режисери зі світовим іменем, зокрема, Майя Ключевська. В грудні вона планує поставити виставу за мотивами Шекспіра та Жадана, але детальніших планів не відкривають.

Автор: Тетяна Скоропляс

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.