Розваги Фото

Віртуальний гід і сенсорна панель. Яким має бути Музей зброї у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У франківському палаці Потоцький планують облаштувати Музей зброї. Роботи у корпусі Ж мали розпочати вже у цьому році, але, у зв’язку з пандемією, розпочнуться у наступному.

У музеї планують знайомити глядачів з різними видами зброї, якою воювали на території Станиславова. Також музей має стати осередком клубних та пізнавальних зустрічей на цю тематику, пише Репортер з посиланням на Facebook-сторінку палацу.

Приміщення будівлі розпланують під музейно-виставкову функцію з необхідними додатковими приміщеннями обслуговування. Зокрема, будуть вхідна зона, рецепція з адміністрацією, гардероб, санвузли, універсальний експозиційний простір. У вхідній зоні будинку розташовуватиметься сенсорна панель, проєкційні відео, у зоні перед входом до основного музейного приміщення – інтерактивний віртуальний промоутер-гід, інтерактивне проекційне відео. У головній залі будуть мультимедійні вітрини, інтерактивна сенсорна панель, динамічні зображення, панорамні медіа, тощо.

На вході в музейний простір облаштують пандус, для безбар’єрного доступу маломобільних груп населення. Також завершать реставрацію автентичних вхідних дверей.

Історію розкажуть Потоцькі. Усе про майбутній віртуальний музей у Франківську

Враховуючи цифровий формат експозиції, її тематика та напрями можуть змінюватись щорічно, або й впродовж року, доповнюватись, розширюватись, періодично концентруючись або на конкретній тематиці, або на більш глобальних аспектах, пов’язаних зі зброєю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.