Розваги

Відомий франківець став креативним продюсером серіалу «Великі Вуйки»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Юрій Горбунов став креативним продюсером нової частини патріотичної україномовної комедії «Останній москаль».

Продовження улюбленого серіалу вийде на телеканалі «1+1» під назвою «Великі Вуйки».

У новій частині глядачі переживуть із жителями села Великі Вуйки небувалу пригоду – поїздку до столиці України.

Як розповідає креативний продюсер стрічки Юрій Горбунов, робота над продовженням серіалу стала довгоочікуваною для всієї творчої команди:

«Зробити продовження серіалу у тому вигляді, яким він був, зараз було б вже складно – минув певний час, і ситуація в країні змінилася. Коли ми проговорювали ідею з продюсерами стрічки Дариною Жуковою та Оленою Єремєєвою дійшли згоди, що це вже не будуть пригоди того самого Москаля, а пригоди інших знайомих героїв у нових екстремальних обставинах. Але з’являться у «Великих Вуйках» й нові персонажі. Сценаристи так закрутили історію, що це буде дуже круто і сучасно».

Як зазначила Дарина Жукова, головний продюсер сценарних розробок та супроводу виробництва телеканалу «1+1», робота із сценарною групою, принесла задоволення усій творчій групі:

«Дуже легко працювати зі сценаріями, які любиш з перших рядків. Тому велика подяка групі авторів, які змогли зробити цю історію такою близькою, такою живою та дуже веселою», – зазначила Дарина Жукова.

Цікаво, що у першому та другому сезонах «Останнього москаля» Юрій Горбунов виконав одразу дві ролі – Івана Петрука, а також його брата-близнюка Дмитра.

Нагадаємо, авторами сценарію серіалу «Великі Вуйки» став Микола Куцик, Олексій Приходько та Ярослав Стень, які створювали й оригінальну історію. Виробництвом серіалу займається «1+1 Продакшн».

Нагадаємо, перший сезон «Останнього москаля», прем’єра якого відбулася навесні 2015 року, став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні.  Стрічку подивилося 17,6 млн глядачів, що становило 46% від усіх глядачів по аудиторії 4+.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.