Розваги Соціум

Відкриття ялинки і Миколай, – Франківськ готується святкувати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 13 грудня, відбудеться відкриття міської ялинки і святкового ярмарку.

Відкриття буде традиційним для святкування Андрея, зокрема хлопці будуть кусати калиту. Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, на оперативній нараді у міського голови.

До теми: Три мільйони на свята. Як Франківськ гулятиме у грудні й січні (Програма)

Також ялинки поставлять у мікрорайонах міста. Ярмарок ”Зимова казка” пройде традиційно на Вічевому майдані. Там буде розташований будиночок святого Миколая, який прийматиме листи і фотографуватиметься з дітьми. Саме там стоятиме різдвяна шопка.

18 грудня відбудеться дитячий мюзикл ”Йде Миколай до нас з дарами”.

19 грудня пройдуть мюзикли та виставки робіт учнів художньої школи. У цей день також пройдуть урочистості по селах, які належать до франківської міської ради.

”Вперше в лікарнях пройде акція ”Казка в гості завітала”, – каже Ігор Максимчук, начальник департаменту освіти й науки. – У драмтеатрі традиційно пройде святкова програма для дітей пільгових категорій. Міська рада закупила для них подарунків на 200 тис грн”.

Читайте також: Фотозона, Миколай і шопка: Чим вражатиме новорічний ярмарок у Франківську

Департамент молодіжної політики та спорту проведе 12 заходів до свята Миколая. Зокрема, у місті пройдуть спортивні естафети для дітей з інвалідністю.

Дітям-сиротам вручать подарунки до дня святого Миколая. Зокрема, тим, кому цьогоріч виповнюєтся 18 років, подарують Powerbank.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.