Розваги

Віадук, костел, “Морське око”. Делятинщиною тепер можна милуватися онлайн

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську в середу, 21 жовтня, презентували проєкт “Віртуальна Делятинщина”.

Він дасть змогу онлайн-туристам познайомитися з 25 привабливими об’єктами краю. Про це повідомив координатор проєкту Назар Верстюк, передає Укрінформ.

“Наразі ми зробили панорамну і аерозйомку понад 25 найцікавіших локацій у Делятині, Заріччі, Чорних Ославах та Чорному Потоці. Будь-хто може переглянути привабливі об’єкти і приїхати до нас, щоб побачити  красиву природу та пам’ятки архітектури”, – розповів Верстюк.

Він зауважив, що на реалізацію проєкту “Віртуальна Делятинщина” передбачено 620 тис грн. Його планують завершити до кінця року. Тоді повноцінно запрацює сайт та відкриє двері туристично-інформаційний центр. Саме тут гості Делятинщини зможуть для себе онлайн відкрити водоспад Любіжнянський гук, костел святого Франциска з Асижу, зведений 1700 року, вийти на гору Синячку та з висоти пташиного лету побачити віадук і природнє диво “Морське око”.

Такі технології, впевнені в Делятинській ОТГ, зможуть затримати на їхній території туристів, бо громада, яка розташована в передгір’ї Карпат, вже готова конкурувати низькими цінами та цікавими пропозиціями з найбільшими курортами Верховинщини та Яремчанщини.

“Ми переконані, що розвиток туризму принесе громаді економічне зростання. Тим паче, раніше тут був один із найбільших бальнеологічних курортів Європи. Щоб зупинити туристів у нашій громаді, ми вирішили реалізувати ініціативу щодо створення туристично-інформаційного центру та віртуальних подорожей. У громаді вже створили 40 віртуальних маршрутів та виготовили тематичні відеоролики”, –  повідомив голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк.

За його словами, нині тривають роботи з інтеграції віртуального контенту на Google Maps.

Наразі ж розпочати віртуальну подорож можна за посиланням.

Проєкт “Віртуальна Делятинщина” реалізують у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку впроваджує Асоціація “Єврорегіон Карпати-Україна”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.