Розваги

В Івано-Франківську відбудеться кастинг на роль у фільмі “Захар Беркут”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Команда фільму “Захар Беркут” вирушає на пошуки виконавців головних ролей.

Про кастинг вони оголосили на офіційній сторінці фільму у Facebook.

“Ми запрошуємо на кастинг молодих талановитих студентів і студенток театральних вишів, які мріють спробувати свої сили в справжньому кіно. Підготуйте короткі презентаційні промови українською і англійською, слідкуйте за нашим графіком та приходьте на кастинг у вашому місті, адже, можливо, що ми шукаємо саме вас”, – йдеться в повідомленні.

  • 3 квітня – м. Запоріжжя (вул. Гоголя, 118, з 10.00 до 18.00)
  • 4 квітня – м. Дніпро (вул. Глинки, 11, з 10.00 до 18.00)
  • 5 квітня – м. Одеса (вул. Левітана, 103, з 10.30 до 18.00)
  • 10 і 11 квітня – м. Харків (час і місце уточнюються)
  • 12 квітня – м. Івано-Франківськ (час і місце уточнюються)
  • 13 квітня – м. Львів (час і місце уточнюються)
  • 16, 17, 18 квітня — м. Київ (час і місце повідомимо згодом)

Також всі актори незалежно від міста проживання та віку, які хочуть взяти участь в кастингу фільму, можуть надсилати свої дані на нашу пошту [email protected].

Нагадаємо, стрічка “Захар Беркут”, виробництва компанії Kinorob, стала переможцем 9-го конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет фільму складає 75 млн гривень, з яких 30 млн гривень – підтримка Держкіно України. Режисер – Axtem Seitablaiev. Зйомки історичного фільму розпочнуться навесні 2018 року на Прикарпатті та на Львівщині.

Синопсис: 1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.