Розваги

В Івано-Франківській області встановили найвищу гойдалку в Україні (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківській області у курортному Буковелі з’явилася незвичайна локація для світлин: велетенська гойдалка з вражаючою панорамою на гори.

Про це пише “Шотам”, передає Репортер.

Повідомляється, що в черзі до гойдалки люди у середньому стоять годину. Водночас кажуть, що не шкодують про втрачений час.

Ідея створити велетенську гойдалку у представників екологічного парку ГуцулЛенд виникла місяць тому. Щойно збудували – сюди потяглися черги відвідувачів.

Відомо, що гуцули практикували такі гойдалки на Великдень, щоб цікавіше провести час свята.

Над гойдалкою працювали п’ятеро людей. Деревину взяли місцеву – смереку. Спершу колоди обтесали на землі, а саму конструкцію сколочували вже нагорі.

“Були навантажувачі, були вишки, люди які не побоялися вилізти на верх, бо 10 метрів – то не так просто. Котлован був викопаний 2,5 метри, щоб було безпечно. Зверху на підшипниках скрутили конструкцію”, – розповідає відповідальний за будівництво гойдалки Ігор Вінтоняк.

За допомогою мобільного додатку гойдалку виміряли й представники книги рекордів України. Виявилося, що висота конструкції сягає 8 метрів та 88 сантиметрів – це найвища гойдалка в Україні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні