Розваги

У ПНУ проводять конкурс на найкращу різдвяну листівку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щорічно 9 грудня світ відзначає день різдвяної листівки.

З цієї нагоди у Прикарпатському університеті оголосили конкурс на найкращу поштівку в електронному вигляді, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ПНУ.

Історія різдвяної листівки почалась у Великобританії. Англійський винахідник та підприємець сер Генрі Коул, який зазвичай сам писав привітання своїм друзям та родичам, одного дня в 1843 році вирішив щось змінити, щоб полегшити процес написання привітань. Тож, за його проханням Джон Калькотту Хорсі створив першу у світі різдвяну листівку. На ній поряд із заможною родиною, що мала вдосталь їжі та вина, були зображені бідаки, які отримували в різдвяний дарунок одяг та їжу. Досить швидко ідея припала до душі багатьом людям і вони почали вітати своїх рідних та близьких різноманітними поштівками.

Зазвичай, всі листівки були пов’язані з історією Різдва – прикрашені релігійною та зимовою атрибутикою. Дещо пізніше, на території Європи та Сполучених Штатів Америки, почали набувати популярність картки з моментами світського життя та образами веселих і безтурботних дітей. У світі існує кілька неймовірних листівок. Одну таку листівку створили завдяки нанотехнологіям у 2010 році в університеті Глазго. Це найменша листівка – розміром 200х290 мкм (трохи більша за волосину), на якій  усього за 30 хвилин були зображені новорічна ялинка та привітання.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, треба підписатися на сторінку університету у соціальній мережі Інстаграм https://instagram.com/pnu_vs_official

Умови такі:

1. Листівка університету має принести радість та висловити почуття.

2. Вона має бути горизонтальною чи квадратною.

3. Мати розширення 1200 на 800 пікселів.

4. Надіслати її потрібно на мейл secretariat@pnu.edu.ua з позначкою “Конкурс листівки”. У темі листа написати ім’я автора, факультет (інститут, коледж).

5. Дедлайн – 23 грудня.

25 грудня обіцяють оголосити переможця.

Якщо для роботи потрібно лого університету чи його талісман, їх можна завантажити із сайту університету у розділі «Символіка».

Троє авторів кращих листівок отримають ексклюзивне різдвяне горнятко із зображенням талісману університету – Карпатською Риссю. А також – приз-сюрприз.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні