Культура Розваги

У Коломиї планують створити найбільший у світі музей ложки (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Коломиї хочуть створити найбільший музей ложки не тільки в Україні, а й, можливо, в цілому світі.

Така ініціатива з’явилася у голови Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківську, колекціонера Василя Вишиванюка. ВІн вважає, що музей є хорошою ідеєю для міста, адже  це збереження пам’ятки архітектури і додатковий стимул для туристів, пише “Галка”.

Це буде приватний заклад, для відкриття якого були задіяні приватні кошти. Це буде приклад того, що музей може працювати, заробляти кошти і підтримувати як соціальну сферу, так і розвиток інфраструктури міста Коломиї. Хочемо задіяти все більше туристів сюди. “Писанка”( музей – ред) є візитівкою Коломиї, вона відома у цілій Україні, цей музей допоможе затримати туриста у місті ще на декілька годин, ми отримаємо більше коштів до бюджету та заробіток для малого і середнього бізнесу, також це буде нова реклама для міста, – каже Василь Вишиванюк.

Як розповідають організатори, це також буде і громадський простір, адже в музеї планують зробити виставковий зал, де митці зможуть презентувати свої проєкти.

Буде й “Зал Креативної книги”, де представлять понад 50 книг вишитих вручну. Також планують зробити кімнату із коломийськими ложками, а для цього провести акцію, під час якої збиратимуть експонати у коломиян.

“Особливо нас найбільше заділо, коли я дізнався, що найбільша колекція ложечок знаходиться у Росії. Думаю – ні, так не має бути. Була пропозиція і з Татарова, і з Яремче, але це було б суто комерційним проєктом. От дідо побудував музей у формі писанки, а ми давай побудуємо музей у формі ложки. Але час йде, і ми бачимо, що треба це все креативніше придумувати», – говорить Василь Вишиванюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні