Розваги

У Карпатах створять п’ять медових маршрутів для туристів

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Косівщині в Івано-Франківській області, в Колочаві на Закарпатті та в Підкарпатському воєводстві у Польщі створять п’ять туристичних маршрутів “Карпатські медові стежки”.

На Косівщині туристичні стежки пролягатимуть населеними пунктами: Косів, Черганівка, Кути, Тюдів, Великий Рожин, Яворів, Соколівка, Смодна, пише на сторінці “Косівщина туристична” в Facebook.

Туристичні маршрути включатимуть основні туристичні місця, пов’язані з історією та сучасністю у розвитку бджільництва: пасіка, декоративні вулики, пам’ятки природи. А також – допоміжну інфраструктуру, яка завжди необхідна туристу: заклади розміщення і харчування, надання медичної допомоги, музеї, сакральні об’єкти тощо.

Маршрути створять у рамках реалізації на Косівщині проекту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС.

Передбачене створення п’яти туристичних маршрутів «Карпатські медові стежки»: дві туристичні стежки у Косівському районі (пішохідна та велосипедна), пішохідна – у Колочаві (Закарпатська область), пішохідна і велосипедна – у Підкарпатському воєводстві.

Пішохідна туристична стежка на Косівщині матиме довжину близько 7 км, тривалість її проходження – 2,5-3 години. Щоб подолати нову велосипедну стежку завдовжки 50 км потрібно буде 8-12 годин. Обидва маршрути промаркують, пише Укрінформ.

У межах розроблення туристичних маршрутів підготують й опублікують туристичну мапу ​​трьома мовами: англійською, українською та польською. Вона буде доступна в онлайн-версії на вебсайтах партнерів, у соціальних мережах, розповсюджуватиметься під час заходів проєкту.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.