Відео Розваги

“У його голосі звучать гроші”: прикарпатець Петро Гарасимів пройшов другий прямий ефір Х-фактор (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У другому прямому ефірі Х-фактор-9 Петро Гарасимів з Прикарпаття вразив суддів та глядачів виконанням пісні Андрія Миколайчука “Піду втоплюся у річці глибокій”, пише Курс.

“Зараз буде дуже ліричний номер. Це дуже зворшулива пісня, я на репетиціях дуже спіпереживав. Хочу, що б ви були уважні,брали участь у цьому номері”, – анонсував виступ Петра, наставник Андрій Данилко.

“Я настільки тобою пишаюся. Це було так весело. Дуже радий, що у нас кожного ефіру виходить бути різними. Все, що ми репетували – вийшло. Молодець”, – прокоментував виступ наставник Гарасиміва Андрій Данилко.

Настя Каменських також зізналась, що Петро дуже вразив своїм перевтіленням і довів, що може співати не лише “співучих і серйозних” пісень.

Олег Винник похвалив Петра Гарасиміва за різноманітність та застеріг від “зіркової хвороби”.

«Про таких людей, як ти сказана дуже вдала річ – “в його голосі звучать гроші”. Зверни на це увагу. Це твій капітал. Мені дуже подобається, що ти можеш бути і веселим, і серйозним, і смішним, як би тобі це не хотілося. Ти справжній, відвертий, але не вздумай надіти ці рожеві окуляри і відчути себе зіркою одразу після Х-фактору, приїхати у свої Бортники і сказати «Я зірка» – тебе зїдять там», – сказав Олег Винник.

За рішенням суддів цього тижня проект Х-фактор покинули одразу троє виконавців Jazzforacat, Оля Цепкало і Марго Двойненко.

Нагадаємо, журі телешоу Х-фактор відзначали, що учасник з Прикарпаття Петро Гарасимів володіє унікальним тембром голосу. Молодий чоловік завдяки виконанню, безпосередності та щирості встиг завоювати симпатії і суддів, і глядачів – і прорвався у фінал шоу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.