Розваги Фото

У Городенці відкрили КіноЛіто-2014 (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

18 липня вперше у Городенці стартував соціальний проект «Кінотеатр під відкритим небом – КіноЛіто 2014». Перегляд хорошого кінофільму на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися після робочого дня, або провести час з друзями чи зі своєю другою половинкою. В цьому мали змогу переконатись близько ста мешканців Городенки, які прийшли на прем’єрний показ КіноЛіта2014, а саме чудової картини «Хатіко-Вірний друг».

kinl1

Організатором заходу виступила громадська організація «Молодіжний Клуб «ТУР» за підтримки Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу у Справах сім’ї, дітей та молоді Городенківської РДА.

kinl8

Ініціативу із радістю підтримала дирекція міської мколи №2, яка люб’язно надала територію футбольного майданчика для показу кінофільму. Наступні сеанси будуть проходити там же.

kinl2

 

Перед показом фільму всі присутні переглянули кілька коротких соціальних роликів про шкоду куріння, та познайомились із діяльністю Молодіжного клубу через змонтований 5-ти хвилинний відеоролик.

kinl3

Сам перегляд фільму проходив у приємній атмосфері, якщо на початок фільму глядачів було близько п’ятдесяти то до настання темряви їх кількість зросла удвічі.

kinl4

Сеанси КіноЛіта2014 відбуватимуться щовихідних о 21:00 годині на футбольному майданчику Школи №2.

kinl7

kinl6

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: