Розваги

У Городенці відбувся концерт Галини Баранкевич «Вигнані з Раю»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Городенківському районному Палаці культури відбувся концерт-драма «Вигнані з Раю» відомої співачки й артистки Івано-Франківського облмуздрамтеатру Галини Баранкевич.

Він розпочався інсценізацією переселення народності лемків із їхніх етнічних земель із Польщі до України, сумновідомої як операція «Вісла». Встановлені на сцені конструкції, світлові й шумові ефекти, димова завіса, музичний супровід створили відчуття реального переїзду в товарняках.

До теми: Галина Баранкевич: “Моя лемківська родина була вивезена товарняком на Луганщину”

У мистецькому проекті «Вигнані з Раю», присвяченому 70-річчю операції «Вісла», були задіяні оркестр, хористи й актори облмуздрамтеатру,  режисер постановки Ростислав Держипільський, сценарист вистави Таїсія Люта. Автентичний колорит створили аматори лемківської хорової капели «Бескид». Залучили й господарів—учасників дитячого колективу Городенківського РПК «Пролісок».

Це була перша виїзна вистава «Вигнані з Раю». Нагадаємо, що прем’єра цього мистецького проекту відбулася 9 листопада минулого року на сцені Івано-Франківського облмуздрамтеатру. Сумні й запальні пісні та мелодії не залишили нікого байдужим. Глядачі зустрічали кожен вихід артистів оваціями. Вхід на концерт був безкоштовним.

Читайте також: Франківська акторка Галина Баранкевич – людина тижня за версією «Репортера»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.