Розваги Фото

У Франківську з’явилася кована арка, що виконує мрії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 3 серпня, на Острові кохання, який знаходиться на міському озері Івано-Франківська, відбулося урочисте відкриття кованої арки. Її ковалі виготовили ще на День міста, пише Стик.

nZ50uGURBqw

За словами голови молодіжного виконкому, начальника відділу промоції міста Ірини Рабарської ця арка буде здійснювати мрії молодят, що пройдуть крізь неї.

rwALTpdmop8

«Нам вдалося поставити цю арку, яка була викована на Святі ковалів. Це своєрідний молодіжний подарунок, який став можливим завдяки підтримці мера, ковалів і ЄС. Ми наповнюємо цей острів цікавими об’єктами і ми раді, що багато молоді оцінили це», – сказала Ірина Рабарська.

7_FqtwJN2MI

Як зазначив виконавчий директор Свята ковалів Михайло Клатько, на створення цієї арки витратили близько 90 000 грн. Частину з цих коштів виділив Європейський Союз у рамках програми підтримки ковальства на Прикарпатті.

Y1fy6WZO1R0

«Гості фестивалю кували квіти і інші деталі, потім це все змонтували у майстерні. Точну кількість ковалів сказати важко. Дизайн арки розроблений ковалем з Надвірної, Анатолієм», – розповів Михайло Клатько.

В урочистому відкритті арки взяв участь і міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, а ще – саксофоніст, який зіграв відому мелодію “Історія кохання”.

e9WahHSJ60Q

«Я дуже радий, що ми не зупинилися на досягнутому. Я живу недалеко, часто гуляю тут і зустрічаю багато людей. І якось одна молода пара мене тут зустріла і подякувала за такий Острів кохання, на що я заперечив, що це заслуга багатьох людей. Ідея пішла від молодіжного міськвиконкому і я дуже радий, що в нас така прекрасна молодь, яка генерує подібні ідеі. Цей острів нині є однією з окрас нашого міста», – зазначив мер.

Віктор Анушкевичус також закликав франківців берегти цю арку та не нищити її.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні