Розваги

У Франківську відкрилася вокальна школа для дорослих Ксенії Кондратової

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10 січня у самому центрі Івано-Франківська відкрила свої двері вокальна школа для дорослих «Lika Music». Студію заснувала відома у місті вокальна тренерка, радіо та телеведуча Ксенія Кондратова.

Ксенія Кондратова має 8-річний стаж викладання вокалу і 10-річний досвід на професійній сцені, пише Starlife.

До теми: 22 роки на полюсі драйву. Один день з життя найтеплішого франківського радіо (ФОТО)

Ксеніє, скажіть будь ласка, як виникла ідея заснувати вокальну школу?

Бажання розвивати власну справу у мене з’явилося давно. Навіть закрадалися думки спробувати себе в іншій сфері. Та в певний момент зрозуміла: краще все ж таки займатися тим, що я вмію і дуже люблю. Також стимулювали учні, які сказали, що, якщо я перестану викладати вокал, то і вони припинять заняття. Підвести людей, які настільки у мене вірять, я не можу, тому, власне, і відкрила вокальну школу.

Легко було розпочинати власну справу?

Насправді це завжди нелегко. Саме тому ми часто відкладаємо створення чогось нового до слушного моменту. Так було і зі мною, але один випадок підштовхнув мене до активних дій. Якось переходила з сином дорогу і нас мало не збила машина. Тоді я й збагнула, що той слушний момент, якого ми всі так чекаємо, може й не настати. Отже, свої ідеї потрібно втілювати тут і зараз. До речі, як тільки я це усвідомила, все пішло дуже добре. За кілька днів знайшлося приміщення і одразу почали приходити охочі займатися.

до теми: Як “Західний Полюс” відзначив своє 20-річчя (ВІДЕО)

Чому Ви вирішили заснувати школу саме для дорослих?

Насправді у нашому місті є декілька вокальних шкіл для дітей і жодної для дорослих. На мою думку це неправильно, оскільки у будь-якому віці можуть знайтися причини навчитися співати і володіти власним голосом. Хтось працює на весіллях і корпоративах і йому потрібно розвивати свої вокальні дані, хтось вирішує втілити дитячу мрію, хтось хоче просто здивувати друзів у караоке, а комусь таким чином потрібно зняти стрес. Займатися разом з дітьми всі ці люди не можуть, оскільки це сковує. Зараз у мене чимало нових учнів, також я продовжую працювати з тими, з ким займаюся вже декілька років. А ще я постійно дбаю про атмосферу під час занять, прагну, щоб у моїй школі учні почувалися як удома.

Чи маєте намір залучати своїх учнів до участі у різноманітних фестивалях та конкурсах?

Звісно, я інформуватиму їх про різні творчі проекти, але обов’язки продюсера на себе не братиму. На це у мене просто фізично не вистачить часу. Та й, в принципі, їздити по конкурсах з дорослими людьми потреби немає, адже вони давно самостійні.

До теми:  22 роки драйву. До свого дня народження “Західний полюс” видав новий кліп

А як Ви дивитеся на те, аби розвивати власну творчість?

Думаю, до власної творчості я ще повернуся, оскільки багато людей дуже цього хочуть. 25 грудня на вечірці на честь Дня народження радіо «Західний полюс» я заспівала пісню з репертуару відомого українського гурту. Після виступу пообіцяла своєму колезі-музиканту Жені Чичановському, що наступного року виконуватиму вже власне творіння. Та, по правді кажучи, виконати цю обіцянку буде нелегко, оскільки окрім розвитку школу зі мною залишаються ефіри на радіо і програма на телебаченні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.