Розваги Фото

У Франківську в Католицькій школі учні з вчителями влаштували танцювальне шоу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 23 травня, в Католицькій школі-гімназії Св. Василія Великого пройшло непересічне дійство – конкурсне шоу “Танці з вчителями”. За задумом організаторів, конкурс повинен ще більше зблизити учнів зі своїми педагогами та, можливо, розкрити їхні приховані таланти. учні

Загалом участь у конкурсі взяло 10 пар. Учні були з різних класів, починаючи від 5 і закінчуючи 10. Подбали організатори і за неупереджене суддівство. Так, до складу журі увійшли відома прикарпатська співачка, диктор та ведуча радіо “Дзвонів”, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів Оксана Сливка, префекти ІФДС отець Іван Вінтоняк та прес-секретар Архієпархії декан Володимир Лукашевський, пише Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Після обов’язкового танцю учасникам конкурсу довелося позмагатися ще й в умінні імпровізувати. В кінцевому результаті перемогу вдалося здобути парі Вікторія БуличеваЮліан Лотоцький.

Друге і третє місце між собою відповідно поділили пари Олена РубашевськаАндрій Балагура та Христина БасовськаНазар Рудницький. Всі вони отримали цінні призи від партнерів школи.

В свою чергу організатори пообіцяли не зупинятися на досягненому та продовжувати дивувати учнів, вчителів та гостей закладу новими феєричними шоу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.