Розваги Фото

У Франківську розповіли про успішні мистецькі проекти п’яти областей України (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У форумі «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах» взяли участь півсотні учасників з різних куточків України. Запрошені спікери зі Львова, Тернополя, Чернівців, Дніпра та Маріуполя розповіли про свій досвід роботи з мистецькими проектами.

 

«На Форумі нам вдалося почути історії та досвіди роботи з культурними проектами різних організацій зі Львова, Тернополя, Чернівців, Дніпра та Маріуполя. Особливо цінно було почути про практики Дніпра та Маріуполя, з якими через далекі відстані і незручну логістику, нам не вдається так часто співпрацювати, як того б хотілося, – говорить куратор програми Лілія Гоголь. – Говорили про культурну децентралізацію, зачепили досвід індустріальних міст, а також реалії міст на заході України, з якими викликами доводиться зіштовхуватись, як працювати із аудиторіями міст, що є важливим і до чого маємо прагнути у реалізації культурних проектів».

Під час форуму провели чотири презентації: «Арт-інструменти маркетингу: мистецтво не заради мистецтва»; «Мистецькі інтервенції в публічних просторах»; «Постіндустріальна реальність та сучасне мистецтво», а також вкінці спікери мали спільну дискусію у форматі відкритого діалогу.

Запрошені гості: Катерина Русецька (Kultura Medialna / Дніпро), Андрій Тужиков (Лабораторія культури / Чернівці), Христина Бойко (Центр Міської Історії / Львів), Марія Юрчак (Бункермуз / Тернопіль) та Ксенія Чепа, член команди платформи «ТЮ!», Маріуполь.

Нагадаємо, що програма «Наступний Проект» платформи «Тепле Місто» має на меті сприяти створенню нових мистецьких об’єднань та активації культурно-мистецьких процесів у Івано-Франківську. Форум став можливим завдяки підтримці ґрантової програми громадського ресторану «Urban Space 100»

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.