Розваги

У Франківську проведуть Свято морозива

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
16 червня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані компанія «Рудь» організовує Свято морозива.

Буде багато веселощів та запальних розваг.

За одне куплене морозиво будуть видавати один квиток на атракціон, а ще можна буде виграти класний подарунок. Більше морозива, більше квитків, більше подарунків.

“На нашому святі є багато вільних від будь-яких умовностей локацій, куди можна прийти й розважитися на 100 %: побавитися на бейбідромі, запалити танцпол у танцювальній зоні, спробувати власні сили на зоні спортивних змагань, взяти участь у веселих конкурсах від найкрутішого ведучого, – розповідає провідний маркетолог компанії “Рудь” Тетяна Хомяк. – Ми робимо акцент на цінностях родини. Запрошуємо зібратися разом та прийти відпочити на Святі морозива на повну!”

На вас чекатиме безліч грандіозних оновлених атракціонів: танцювальні та водяні батли, аквагрим та тимчасові тату, гольф, п’ятнашки, дартс, твістер та чимало інших незабутніх розваг. Крім цього, буде можливість взяти участь у цікавих воркшопах із виготовлення крафтових закладинок, стильних прикрас та іграшок, вишуканих подарункових коробочок і багатьох інших оригінальних виробів.

Свято триватиме з 12:00 до 17:00.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.