Розваги

У Франківську Міжнародний день театру відзначать театральним дійством

Google+PinterestLinkedInTumblr

27 березня у Івано-Франківську відзначатимуть Міжнародний день театру – відбудеться театральний концерт «Welcome to the theater», повідомляє galka.if.ua

Івано-Франківський_облмуздрамтеатр

На гостей чекає нова програма, з пісенними сюрпризами та жартами. Темою вечора буде Європейська інтеграція та англійська мова. Це пов’язано із указом президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

“Ми повинні знати англійську мову. Навіть я домовився з репетитором”, – зазначив керівник франківсього театру Ростисав Держипільський.

Актор театру Олексій Гнатковський зазначив, що день театру – це специфічне явище, коли актори жартують між собою. До нього ставляться відповідально. Заспівають також діти працівників театру.

“Це буде добра іронія над собою, над своїм життям. Актори підготують пісня. Ми закликаємо бути вільними, розкутими на цьому концерті. Це буде відбуватися тут і зараз. Буде імпровізація, драйв”, – додав він.

Нагадаємо, Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня починаючи з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.