Розваги

У Франківську для дітей влаштували бульбашкове шоу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 2 листопада, при соборі Преображення Господнього у Франківську психологи Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели розважальне заняття для дітей.

Шоу влаштували у рамках благодійного проєкту «Надзвичайна гуманітарна ініціатива в Київській, Житомирській, Чернігівській та Івано-Франківській областях». Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

У Франківську для дітей влаштували бульбашкове шоу (ФОТО)

Ініціатива реалізується Архієпархією спільно з італійською організацією «Місія Калькутта» з 1 жовтня 2023 року. Вона фінансується італійським урядом, а саме адміністрацією регіону Ломбардії.

Заняття з дітками проходять регулярно у різних населених пунктах Івано-Франківської області. Цього разу для найменших учасників парафіяльної спільноти собору Преображення Господнього психологи з аніматорами провели бульбашкове шоу.

Бульбашкове шоу — це цікава та захоплива розвага для дітей, яка не тільки дозволяє гарно повеселитись, але й допомагає дітям розвивати їхнє уявлення, спостережливість та творчі здібності, — каже психологиня Наталія Михайлів.

Метою праці психологів є подолання психологічних травм війни, як у внутрішньо переміщених осіб, так і в місцевого населення. А також відновлення внутрішнього ресурсу та психологічної рівноваги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.