Розваги

У Франківському міському парку з’явилися інсталяції з піску, створені дітками

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Галерея пісочних скульптур з’явилась вчора, 19 вересня, під віковими дубами Міського парку культури і відпочинку імені .Шевченка.  Створили її маленькі мешканці Івано-Франківська разом зі своїми батьками під час конкурсу «Паркових пісочних скульптур».

2(1) 3(2) 7

На створення «шедевру» діткам надали 30 хвилин. Як результат –  інсталяції з піску: три пісочних замки, тортик, морська зірка та злий павук-охоронець принцеси.

Варто сказати, що задоволення від створення пісочної скульптури отримали не лише діти, а й дорослі, бо сьогодні їм випала нагода  згадати своє дитинство, попорпатись у піску і трохи покреативити.

Переможцями конкурсу стали три команди: «Рібок» – за «Великий замок», Мельники – за «Морську зірку» та команда «Левицькі» – за тортик на «День народження» .

1 5 6

Всі маленькі учасники заходу отримали призи, а переможці – солодкі пакунки від «Гільдії медоварів Прикарпаття» та «Гільдії виноробів» і сертифікати на безкоштовне заняття з йоги від Студії йоги «Намаскар».

«В  такому конкурсі важко визначити переможців, бо всі діти старались і зробили цікаві інсталяції. –  зазначає директор КО «Міський парку культури і відпочинку імені Т.Шевченка» Володимир Ротару. – Дітки молодці, що взяли участь у конкурсі «Паркової пісочної скульптури». Тепер багато гостей парку будуть милуватись витворами маленьких івано-франківців».

Конкурс присвячений 120-річчю міського парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка.

4

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.