Розваги Фото

У Богородчанах пройшов День кар’єри (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 3 жовтня, у Богородчанах пройшов «День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка в Богородчанському районі «Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттям!».

Подію організували Богородчанська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, ГО «Консалтингові технології», Богородчанською РДА на території Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У науковому пікніку взяли участь більше  700 учасників, серед яких учні, їхні батьки та педагогічні працівники загальноосвітніх шкіл Богородчанського та Тисменицького районів.

«Щороку перед вами постає питання, ким бути та як правильно обрати професію, яка б відповідала вашим інтересам, здібностям, адже вибір професії – це чи не найголовніший вибір в житті. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Сьогодні ви будете мати можливість ознайомитись з дивовижним світом професій, особливостями кар’єрного шляху, «приміряти» на себе вподобану професію та випробувати свої сили в проектуванні наукових винаходів», – каже директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

На пікніку працювало більше 30 локацій. Можна було поспілкуватися з науковцями, студентами, керівниками наукових гуртків, роботодавцями, спеціалістами різних галузей.

Працівники служби зайнятості запрошували на майданчики вільної дискусії, де можна було пройти експрес-тестування на професійне самовизначення, а також отримати інформацію про послуги служби зайнятості та види професійної діяльності, які користуються попитом на ринку праці Прикарпаття.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.