Розваги Статті

Тигр диктує зміни. Гороскоп на 2022 рік для всіх знаків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прихід нового року завжди асоціюється з містикою та прогнозами на майбутнє. І хоч більшість каже, що не вірить в астрологію, почитати гороскоп не відмовиться.

Наступний, 2022-й, за східним гороскопом – рік Чорного Водяного Тигра. Наступає він не 1 січня, а цьогоріч 1 лютого за китайським календарем – та це формальності. Рік Тигра має бути активний, енергійний та цілеспрямований. Кожному знаку він принесе щось своє, сподіваємось, добре. Але пам’ятаймо: свою долю творимо ми самі, а не зорі, пише Репортер.

Овен

Активний Тигр принесе не менш активним Овнам кардинальні зміни у житті. Станеться те, що ви давно планували й очікували. Після цього життя зміниться – але в кращий бік.

У коханні – все без кардинальних змін, але це й на краще. Пристрасті не бушуватимуть, зате стосунки будуть міцними, вірними і ніжними. З друзями можливі суперечки, але вони всі закінчаться швидким примиренням. Пам’ятайте: вас люб­лять і цінують.

Успіх в одній справі дасть наснагу і запал йти до кінця і в інших сферах. Сховайте вили і не впирайтеся так сильно рогами: інколи треба брати м’якою силою, а не бурхливими емоціями.

Після не дуже вдалого у плані здоров’я 2021-го у новому році все нареш­ті налагодиться. Однак, треба берегти нерви і слідкувати за психічним здоров’ям, щоб не було неприємних сюрпризів.

Спробуйте цього року щось нове: запишіться у спортзал, сходіть на СПА-процедуру, про яку давно мріяли, або ж подаруйте собі вікенд у новому місті. Виходити з зони комфорту можна і без великих втрат.

Девіз року: Тільки вперед.

Телець

Тельцям цього року доведеться прий­няти важливе рішення. Не хвилюйтеся, достатньо все добре зважити й обдумати, тоді не загубите правильний шлях.

Цьогоріч, можливо, доведеться змінити роботу. Ви давно про це думали, отже, час прийшов. Від зміни місця роботи за своєю спеціальністю до кардинального перепрограмування: у 2022 можливо все.

Наступний рік буде повен нових зустрічей – як романтичних, так і дружніх. Спілкуйтеся, знайомтеся, підтримуйте зв’язки – ніколи не знаєш, куди заведе нетворкінг. Може, до роботи мрії, цікавих пропозицій, нових стосунків?

Незважаючи на велику масу «тотемної» тварини всіх Тельців, вони самі будуть цього року легкі на підйом. Можливі нові подорожі та несподівані вчинки. Користайте моментом – для Тельців така поведінка невластива.

А от де пануватиме спокій – так це у стосунках з родиною та близькими. Вони завжди підтримають і допоможуть, а ще – ніколи не засуджуватимуть. За це ви їх і любите.

Девіз року: Крізь терни до зірок.

Близнюки

Емоційних і непостійних Близнюків цього року тягнутиме до домашнього вогнища. Є шанс, що скоро воно розгориться сильніше, ніж досі. Серце тріпотітиме від сильних почуттів – важливо не втратити голову, а якщо й втратити, то без негативних наслідків. Втім, що може бути поганого у душевному теплі й романтичних почуттях?

На роботі все стабільно, у фінансовому плані теж. Якщо тягнутиме на операції з нерухомістю, можна й ризикнути. Але, знову ж таки, все ретельно обдумавши та зваживши. Не давайте своєму емоційному близнюку брати верх над раціональним.

Ваша мотивація до здорового способу життя дасть свої плоди. Наслідком стане впевненість у собі й добре самопочуття. Але пам’ятайте: всього в міру. Не забувайте про профілактику сезонних хвороб і не перевантажуйте себе надто дієтами й фізичними вправами. А загалом – так тримати!

Десь у другій половині року у Близнюків буде шанс вирушити у цікаву мандрівку. Близький Схід чи африканські нетрі – дозвольте собі ризикнути й дослідити нові кутки нашої цікавої планети.

Девіз року: У вир з головою.

Рак

Цього року станеться те, чого Рак довго хотів і боявся. Та насправді все пройде легше і швидше, ніж можна було очікувати. Головне – дійти до кінця й не відступити на пів дорозі. Раки люблять задкувати, але це не той випадок, коли дезертирство легко зійде з рук.

Тигр додасть Ракам сміливості й впевненості в собі. Тож треба не втрачати шанс і брати бика за роги. Давні знайомі, про існування яких ви й призабули, можуть з’явитися на горизонті – із несподіваними пропозиціями, які можуть змінити курс вашої історії.

Також представникам цього знаку доведеться стримувати свій гедонізм – як у їжі, так і в розвагах. Перше може негативно позначитися на здоров’ї, друге – на гаманці. Це не останнє тістечко у вашому житті та й без цієї спідниці чи фільму можна прожити.

На що Раки не шкодуватимуть грошей, це на подорожі. Цього року буде можливість відвідати ті місця, про які давно мріяли. Обережно: пам’ять смартфона може не витримати такої кількості нових фото!

У стосунках з людьми ви навчитеся розуміти себе і берегти свої кордони. Голов­не – ваша внутрішня гармонія. А ті, хто це розуміє, і так будуть поруч.

Девіз року: Ні про що не шкодую.

Лев

Ой, здається, зустріч Лева і Тигра не передбачає нічого хорошого. Дві сильні кішки боротимуться за місце під сонцем, тож представникам цього знаку Зодіаку доведеться попотіти, щоб отримати назад свою корону.

Виходити з зони комфорту доведеться як у стосунках з близькими, так і на роботі. Потрібно здобувати нові навички, самовдосконалюватися, пробувати щось нове. Зусилля винагородять фінансово, але лише якщо не сачкувати.

Ті Леви, які думали про поповнення прайду, отримають шанс поставити вдома омріяну колиску. Підходящого часу не буде ніколи, а якщо й далі тягнути, може бути запізно.

Підвести може і здоров’я, тож у 2022 час позбутися шкідливих звичок. І йдеться не лише про куріння чи алкоголь. Любов позалипати кілька годин в телефоні перед сном чи відкладати все на останню мить теж руйнує життя. І менше солодкого! Час перевірити цукор і віддати четверту цукерку тому, кого менше жаль, ніж вас.

Девіз року: Не нашкодь.

Діва

У 2022 Дів захоплять популярні тренди. Улюбленим хобі стане медитація, незамінним аксесуаром – екочашка та екоторба, а ранок починатиметься з кави-фільтру чи матча-латте на мигдалевому молоці. Головне – не нав’язуйте занадто активно свої погляди знайомим, їх це може втомити.

Для сімейних представників цього знаку новий рік пройде під егідою рідних людей. У 2021 вашої уваги їм трохи не вистачало, тож цьогоріч доведеться надолужити. Всієї роботи не переробиш, тож не скупіться і беріть відпустку. Проведіть її в обіймах дітей та коханої людини – неважливо де, головне, щоб разом.

Також цьогоріч буде багато можливостей брати ініціативу на себе. Відповідальність за інших – це не жарти, тож треба поставитися до справи серйозно. Але з вашою скрупульозністю та увагою до деталей справа точно вигорить.

А ще – не бійтеся відпускати людей. Постійно проявляти ініціативу й тягнути за собою тих, хто нічого не приносить у ваші стосунки, – невдячна справа. Скиньте зайвий баласт, відчуєте себе легше. Це, до речі, стосується й речей. Зайвий одяг можна віддати на благодійність, старі меблі викинути. Цінність – не в матеріальному.

Девіз року: Що посієш, те й пожнеш.

Терези

У 2022 чаша терезів перехилиться в бік особистого життя. Можливі нові романи – або ж болісні розставання. Одним словом, голова буде забита любовними справами. Пам’ятайте, навіть негативний досвід – це таки досвід. Свою людину ви обов’язково знайдете, може й цього року.

Весь минулий рік ви тусувалися й гуляли, наскільки дозволяв карантин. У наступному час братися за голову. Ми живемо тільки раз, але краще б – довго та успішно. Не хвилюйтеся, друзі з розумінням поставляться до того, що вам час робити кар’єру і влаштовувати особисте життя. А як усе складеться вдало, то наприкінці року можете влаштувати грандіозну вечірку – але не забувайте про пандемію.

Це несподівано, але у 2022 році фінанси нарешті не співатимуть романсів. Вийде навіть заощадити на майбутнє. Все через те, що й начальство вашу роботу оцінить, і додаткові пропозиції посипляться. Та не втрачайте голову, все так не буде.

Загалом, рік буде схожий на американські гірки – то вгору, то донизу. Але наприкінці будете на вершині.

Девіз року: Кожен кінець – лише початок.

Скорпіон

Наступний рік не назвеш спокійним для Скорпіонів. Доведеться трохи понервуватись і вирішити багато важливих питань. А ще – спробувати себе у новому ам­плуа. Не хвилюйтеся, ви з усім справитеся. Головне – налаштувати себе на боротьбу і йти до кінця. Коли все закінчиться, можна буде відпочити.

Як компенсацію шаленому темпу 2022 принесе приємні несподіванки у фінансовому плані. Операції з грошима будуть успішнішими, ніж ви очікували. Також близькі часто радуватимуть приємними сюрпризами – у тому числі матеріальними. Але от ваша зарплата не зросте – на жаль, тут усе стабільно.

Поміж турботами знаходьте час на себе. Цей рік даний для того, щоб зрозуміти свої бажання і можливості. Не варто боятися пробувати щось нове. Йога, малювання, їзда на велосипеді – так, ви це можете, просто лінуєтесь спробувати.

Здоров’я цього року не турбуватиме, у стосунках з близькими теж усе без змін. Втім, можливі непорозуміння з колегами на роботі. Пам’ятайте: інколи краще змовчати – звісно, ви маєте рацію, але нащо це комусь доводити? Краще перечекати, потім у Скорпіонів буде можливість тихенько вкусити і нагадати про свою правоту.

Девіз року: Вірити в свої сили.

Стрілець

Стоп-стоп, Стрільці, може час трохи перепочити? Ви звикли завжди прагнути кращого і це похвально. Але перфекціонізм може й шкодити. У минулому році ваше життя неслося так стрімко, що ви не встигали озирнутися. У 2022 можна розслабитися і пожинати плоди: так, ви молодці, у вас усе вийшло. Насолоджуйтесь тим, що є, перш ніж погнатися за новими зорями.

Можливі зміни в романтичному плані. Цього року у вас буде вдосталь цікавих знайомств, які можуть перерости у щось більше. Лише не піднімайте планку аж так сильно, до неї важко дотягнутися простим смертним.

Цього року краще заощаджувати і не тратити бездумно гроші. Вони можуть знадобитися для важливіших справ. Нарешті станеться те, на що ви вже й не надіялися. Це потягне за собою витрати, але вирішить багато проблем.

Заплануйте собі зустрічі з родиною і близькими друзями. Вони не можуть угнатися за вашим шаленим темпом, тож терпляче чекають, коли у вас з’явиться час. Наприкінці року буде можливість обійняти тих, хто вас любить – нарешті не на словах.

Девіз року: Краще – ворог хорошого.

Козеріг

Не хвилюйтеся, новий рік буде кращим. Ви достатньо настраждалися, тож тепер все буде добре – принаймні якийсь час. Пам’ятайте, життя – як маятник, тож постійної нірвани не чекайте.

Здоров’я налагодиться, але треба на себе вважати. Ніяких нер­вів чи нічних недосипань – воно не варте вас. Деякі проблеми можуть зникнути самі по собі, не потрібно одразу кидати всі сили на їхнє вирішення.

Спробуйте поїхати кудись далеко і вимк­нути телефон. З собою візьміть кохану людину, а всі проблеми залишіть удома. Звісно, весь рік у відпустці не проведете, комусь треба працювати. У цей час шукайте підтримку в родині, вона завжди готова прийти на допомогу.

На роботі чекає підвищення – або ж збільшення зарплати. Не бійтеся братися за нові обов’язки, у вас все вийде. Але не треба перенапружуватися: це не найважливіше, що є на світі. Навчіться розмежовувати особисте та професійне.

Цього року вдалий час, щоб зай­нятися спортом. Тіло лише подякує, ментальне здоров’я теж. Біг, плавання, катання на роликах, бойові мистецтва – ви ж давно хотіли, але якось все не було часу. Тепер є.

Девіз року: Я подумаю про це завтра.

Водолій

Час зайнятися своїм здоров’ям і позбутися шкідливих звичок. Вони отруюють життя і вам, і вашим близьким. Переборіть страх і запишіться до всіх лікарів, до яких збиралися. Ніхто вас не вкусить, лише допоможе. Хоч лікаря теж обирайте з розумом – від цього залежать результати лікування.

У фінансовому плані все стабільно, тому припиніть жити на роботі – це не змінить ситуацію в жоден бік. Але й пасивні вихідні за телевізором – не найкраща ідея. Будьте легшими на підйом, рідні та друзі давно намагаються витягнути вас на прогулянку. От прийде тисяча за вакцинацію – буде стимул потратити її на культурні заходи чи інші активності.

А у стосунках з близькими пора задуматися. Досить лити на них холодну воду, вони ні в чому не завинили. Краще допоможіть їм морально – у них зараз нелегкий період.

Нарешті налагодяться стосунки з ріднею. Не забувайте провідувати їх хоч час від часу. Це принесе душевний спокій, якого ви потребуєте. І взагалі, навчіться відключатися від неприємних думок. От зараз – наберіть ванну, напустіть піни, розслабтеся. Життя ж прекрасне.

Девіз року: Лови мить.

Риби:

Риби цього року нарешті допливуть до мети. Ну, хоча б до однієї з них. Спойлер: це стосується особистого життя. Зберіть багато друзів і відсвяткуйте цю подію. Лиш не кличте заздрісників – вони все псують.

А в інших сферах треба запастися витримкою. Все буде – і шуби з діамантами, і дорогі спорткари, але не зараз. Удача любить терплячих, тож не форсуйте події. Після штилю може бути шторм, який закрутить з головою.

У деяких Риб у 2022 повністю зміниться коло спілкування. Не захоп­люйтесь надто новими знайомими й не втрачайте себе, наслідуючи інших. Переїзди будуть вдалими, ви легко попливете за новою течією.

У роботі доведеться проявляти креативність, але це для вас не вперше. Начальство оцінить старання, хоч особливих змін у кар’єрному плані не очікуйте.

Зате цього року вийде трохи відпочити на закордонних морях і побачити щось нове. Не забувайте відриватися від лежака й досліджувати місцевість. Враження важливіші за загар.

Девіз року: Рим будувався не за день.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.