Розваги

Три недорогі ігрові аксесуари, які прокачають ваші «скіли»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Успіх в багатокористувацьких ігрових баталіях більшою мірою залежить від особистих вмінь геймера: швидкості реакції, часу, проведеного в грі, а також вміння передбачати дії суперників. Але забезпечити додаткову перевагу можна і за допомогою ігрових пристроїв: клавіатури, геймпада чи навушників.

Розповідаємо, які прості аксесуари допоможуть підкачати ваші геймерські можливості.

Геймпад Trust GXT-545

Серед бюджетних варіантів обирайте геймпади для ПК з підтримкою технології XInput. Ця технологія, запозичена у консолей Xbox, використовується в більшості сучасних ПК-ігор, тоді як альтернативна DirectInput — тільки в старих іграх. Втім, її GXT 545 теж підтримує, що порадує прихильників класичних ігор Dendy, Sega Mega Drive та PlayStation першого покоління.

Клавіатура A4 Tech Bloody B120

Повнорозмірна модель з блоком цифрових клавіш, які дійсно часто використовуються в сучасних іграх. Клавіатура може похвалитися чудовою підсвіткою — світиться не вся кнопка, а лише літери та цифри на ній, при цьому передбачена можливість регулювання інтенсивності.

Навушники SteelSeries 3H V2

Комфортні, стильні та якісні ігрові навушники з практично не помітним мікрофоном. Високі частоти спеціально підлаштовані дещо сильніше середніх і низьких, щоб краще розрізняти тупіт, шарудіння та інші, здавалося б, незначні звуки, котрі можуть забезпечити перевагу досвідченому гравцю.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.