Розваги Світ Фото

Тепло та шаленство у фотографіях. У «Бастіоні» презентували виставку «Cuba Libre» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 5 вересня, у фортечній галереї «Бастіон» відкрили виставку Лесі Гребенюк «Cuba Libre». Дівчина розповідає, що про подорож до Куби мріяла вже давно, от нещодавно з’явилась така можливість.

14191350_618567284971209_428264664_o

 «Шкода, але я там побула небагато, проте вражень вистачить на все життя. У мене знову величезне бажання повернутись у цю сонячну країну», – каже Леся.

На виставці показують 36 робіт, які Леся зробила протягом одного дня перебування на Кубі. На фото – люди іншої півкулі світу, а жителі Івано-Франківська можуть відчути їх шаленство, тепло, неординарність. За словами фотографа, працювати над світлинами не було важко, а навіть цікаво.

«Куба – одна з соціалістичних країн світу. Там свій стиль життя, ретро-автівки, прості люди. Місцеві жителі такі ж сонячні, як і сам острів. Коли посміхаєшся комусь, то отримуєш посмішку у відповідь. У Франківську, здається, Кубу ще ніхто не представляв. Фотографія повинна мати місце у мистецтві, вона має експонуватись у можливих галереях. Чому б і ні?», – додала Леся Гребенюк.

За словами голови спілки фотографів Івано-Франківської області Дмитра Петрини, виставка є цінною для будь-якого глядача, котрий за життя не був на Кубі.

«Дивлячись на фото, одразу з’являється бажання побувати у цій країні. Виставка інформативна, кожне фото виражає характер, почуття тої чи іншої людини», – зазначив Петрина.

Він додав, що схожим жанром фотографій може займатися будь-хто охочий, адже можливість подорожувати мають усі.

Виставка триватиме до 15 вересня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні