Сьогодні в країні все більшою популярністю користуються різноманітні військово-тактичні ігри: пейнтбол, лазертаг і особливо страйкбол. Перші два види розваг поширені серед великої аудиторії, а от останній, це серйозне хобі для дорослих. Але таке співтовариство не закритий клуб – прийняти участь в проектах чи просто потренувати свої тактичні навички може кожен бажаючий. Щоб дізнатися, як потрапити в страйкбольний рух і що потрібно знати, ми вирішили проконсультуватися у співробітників магазину армійської екіпіровки https://militarka.com.ua/
Страйкбол – що потрібно спочатку?
В першу чергу варто знати, що страйкбол це не тільки точне копіювання армійських підрозділів, красиве спорядження й фото на пам’ять. Такий вид відпочинку доволі травмонебезпечний. Саме із-за цього до ігор допускаються особи яким виповнилося 18 років, молодші зрідка приїжджають на проекти в супроводі батьків, де можуть прийняти участь у грі лише під їх відповідальність.
Але якщо ви повнолітній громадянин та хочете пограти «у війну», треба бути готовим до таких випадків як поранення кульками. Вся справа в тому, що «бойові дії» ведуться копіями зброї, яка стріляє пластиковими набоями. Швидкість вильоту кулі у деяких зразків може досягати 200-250 м/с (у снайперських гвинтівок), та навіть при менших показниках часті такі травми як: синці, гематоми, вибиті зуби та пошкоджена шкіра. Це часто буває при близькому «контакті» й за відсутності захисного спорядження.
Окрім того, найчастіше проекти проходять в напівзруйнованих забудовах, що ще більше підвищує небезпеку отримання різних травм.
Але при обережності, адекватній поведінці і належній екіпіровці це доволі цікавий та активний вид відпочинку який варто спробувати.
Як потрапити до страйкбольного руху?
Страйкбол не є захопленням обраних, хоча він доволі затратний вид відпочинку. Адже всім необхідним гравці забезпечують себе самостійно. Та все залежить від того, наскільки активно брати участь у проектах. Як же потрапити в клуб любителів гри у війну?
- Перший шлях, це реєстрація на загальноукраїнському сайті airsoft.ua, де є окремі форуми по регіонах країни. Тут можна поспілкуватись із досвідченими гравцями, які й підкажуть де і коли будуть тренування чи ігри. Також можна розпитати про потрібне спорядження, або ж придбати його зразки в розділі маркету. Окрім цього в інтернет-ресурсу є сторінка у додатку Телеграм. Дізнавшись про найближчу гру можна купувати зброю, окуляри і їхати за вказаними координатами, організатори без проблем приймуть бажаючого поповнити ряди страйкболістів.
- Другий варіант – знайти в мережі страйкбольний клуб свого населеного пункту. Останнім часом їх створюють досвідчені гравці по великим містам. Тут можна не тільки дізнатися про ігри та проекти, а й прийняті участь, навіть не маючи спорядження. Це більш прийнятний варіант, адже можна спробувати «на зуб», що таке страйкбол, потримати ігрову зброю та взяти участь у «бойових зіткненнях». В клубах, інструктор детально роз’яснить правила участі та безпеки, особливості спорядження та інші нюанси. Позитивним моментом є те, що все необхідне для гри, клуб здає в оренду за декілька сотень гривень й тут можна потренуватись до моменту доки буде придбано власне спорядження.
Співробітники військторгу Мілітарка показали асортимент товарів свого магазину. В принципі, якщо підбирати більш бюджетні зразки спорядження, то базовий комплект обійдеться в 2-3 тисячі гривень (без зброї). Це не велика плата, адже екіпіровка може використовуватися роками, а позитивні емоції від участі в страйкбольних проектах тримаються не один день.
Comments are closed.