Розваги Світ Фото

Став лайк та виграй квитки на концерт пам’яті Ігоря Білозіра!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Репортер» розпочинає розіграш двох квитків на концерт «Пшеничне перевесло» пам’яті композитора Ігоря Білозіра, який відбудеться 20 листопада о 18:30 в Івано-Франківську.

bilozir

Аби долучитися до розіграшу, потрібно вподобати цей запис на сторінці «Репортера» у соцмережі.

Посилання для «Вконтакті» >>>.
Посилання для «Фейсбуку» >>>.

Ми складемо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. А ім’я переможця дізнаємось у середу, 18 листопада, о 13:00 годині за допомогою системи рандомного вибору чисел.

kvytky2

Майже вся концертна програма, яка триватиме близько двох годин, скомпонована із пісень композитора, окрім того прозвучать кілька народних пісень в його обробці, відомі усім українцям твори: «Пшеничне перевесло», «Мамина світлиця», «Весільний марш», «Ніби вчора, моя мамо», «Коханий».

Для франківців гратиме естрадно-симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії із диригентом Богданом Дашаком.

Концерт вшанування 60-річчя від дня народження композитора відбудеться у обласній філармонії, що на вулиці Курбаса, 3.

Довідка:

Ігор Білозір – один з найвідоміших та найталановитіших українських композиторів, народний артист України, виконавець та лідер вокально-інструментального ансамблю «Ватра».

Його творчий спадок і сьогодні знаходить відгук в українських душах. Музичні твори Ігоря Білозіра давно уже стали народними, а його композиції і надалі залишаються актуальними.

8 травня 2000 року його побили у кав’ярні «Цісарська кава», що на проспекті Шевченка у Львові. Внаслідок завданих травм 28 травня 2000 року серце композитора зупинилося назавжди.

2015 11 20 Білозір (Івано-Франківськ)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні