Відео Розваги

Проект “Інспектор міста” перевірив Долину та попровокував міського голову (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
30 січня, на телеканалі 1+1 вийшла програма «Інспектор міста», під час якої ведучий Володимир Остапчук провів ревізію у Долині.

Інспектор вирішив перевірити мера Долини Володимира Гаразда на порядність. Йому кинули на рахунок 200 гривень, після чого зателефонували та попросили повернути. Міський голова спочатку взяв слухавку, а потім ігнорував дзвінки. Після приїзду знімальної групи до мерії, Гаразд намагався виправдатися: мовляв, був на нараді. Він погодився віддати гроші, пише ГК.

У кабінеті терапевта Володимир Остапчук знайшов медикаменти італійського походження. Після цього вдалось з’ясувати, що у Долині існує благодійний фонд, який приймає ліки з-за кордону та розповсюджує їх у місті. Лікарні ж ці ліки мають роздавати своїм пацієнтам абсолютно безкоштовно.

 

Міський голова Долини образився на канал “1+1”.

“«Інспектор міста» – ганьба каналу 1+1! Безсовісна нарізка. Вибори почалися?… Хочу, аби замовники і безсовісні журналісти знали, що ця проплачена передача зробить нас тільки сильнішими. А Долиняни, яких нині обгадив Остапчук дадуть свою оцінку «хитро і вдало змонтованим» коментарям…Монтаж на кожному кроці. А за 200 гривень- це триндець повний. Не думав, що він такий сучий син. Аж бридко стало”, – написав у себе на сторінці у Фейсбуці Володимир Гаразд.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.