Розваги Світ

“Під високим замком”: упродовж тижня франківців знайомитимуть з музикою та кіно Польщі. Програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 5 до 13 листопада в Івано-Франківську відбудеться V Перегляд сучасного польського кіно “Під високим замком”. За минулі роки франківці й гості міста переглянули 56 стрічок, серед яких – художні, документальні та короткометражні.

До теми. Програма тижня сучасного польського кіно “Під Високим замком”

Детальніше розповіли у п’ятницю, 4 листопада, на прес-конференції. Організатори сподіваються, що цьогорічний Перегляд буде не лише добрим відпочинком, але й “можливістю переосмислити деякі важливі моменти у житті”.

ybjpq_olpdm

Заступник міського голови Богдан Білик каже, що Франківськ має багато проектів із Польщею, які сприяють культурному розвитку, зокрема, перегляд фільмів.

“Завдяки перегляду польського кіно кожен із нас може перейняти досвід розвитку культури, – вважає він. – Відгукнулось багато профспілок, підприємств, які хочуть переглянути фільми і я вважаю, що це є справді дуже потрібним”.

Представник Генерального Консульства Польщі у Львові і автор проекту Барбара Пацан розповіла, що 5 років тому стартували в Івано-Франківську з перегляду лише однієї стрічки. Цього ж року покажуть 14 польських фільмів.

“Ми запрошуємо людей, які люблять вийти з кінотеатру після перегляду кіно і аналізувати побачене, роздумувати. Ви не побачите фільмів, після яких нічого не залишиться у голові. Фільми будуть цікавими та пізнавальними для кожного”, – запевнила Барбара Пацан.

Зображення клікабельне:

f0384c0961ed72712e9fdfd72718b765

Окрім фільмів, організатори приготували й музичні вечори. Один присвятять польській поетесі Агнєшці Осєцкій, а другий – проведуть у обласній філармонії зі співачкою Катажиною Домбровською і квартетом “Апертус”.

У Музеї мистецтв Прикарпаття франківці й гості міста зможуть переглянути дві виставки “Самаритяни з Маркової” та “Втрачена Річ Посполита”.

Для учнів шкіл та студентів представлять фільм “Урок в історії”, в якому йдеться про історичне життя Польщі.

Та одним із найцікавіших заходів є “Ніч у кіно”, що відбудеться 12 листопада. Тоді глядачі зможуть переглянути одразу два фільми.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.