Розваги Світ Фото

Під час “європейської” фотовиставки для франківців провели вікторину

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 17 вересня, на франківській «стометрівці» Представництво Європейського Союзу в Україні провели вуличну фотовиставку з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи». Акція відбулася в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

vuly16

Франківці мали можливість переглянути фотографії, які демонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців.

vuly18

«Ми разом з Представництвом Європейського Союзу їздимо всією Україною, – каже директор європейських проектів Володимир Єрмоленко, – показуємо людям, що Європейський Союз – це щось світле, добре, позитивне. І на тлі цих трагічних подій заряджаємо людей позитивними емоціями».

vuly19

Під час фотовиставки проводилася вікторина на знання історії, традицій, мистецького надбання Європейського Союзу. У вікторині брали участь діти: члени Івано-Франківського європейського клубу та зацікавлені перехожі. Учасники вікторини отримували пам’ятні фотографії, книжки, картини та сувеніри.

vuly15

«Одне з запитань було таке: « Що заборонено робити в Європейському Союзі, в тому числі і в Україні, і що полюбляли робити козаки, – каже член Івано-Франківського європейського клубу 16-річна Христина Магас, – відповідь – курити сигари. І за правильну відповідь я отримала цю картину з козаком».

Організатори залишилися задоволеними знаннями дітей про Європу.

vuly17 vuly14 vuly13 vuly12 vuly11 vuly10 vuly5 vuly6 vuly7 vuly8 vuly9 vuly1 vuly2 vuly3 vuly4

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.