Відео Розваги

Печеніжинська ОТГ почала змагання за мільйон та встановила рекорд України (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
28 січня вийшла перша програма соціального бізнесово-розважального телепроекту каналу “1+1” “Громада на мільйон”.

Створили його спільно з програмою Агентства США з міжнародного розвитку “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Головний приз проекту – 1 мільйон гривень від фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

За мільйон гривень змагаються п’ять об’єднаних територіальних громад з різних областей України. Серед них – Скала-Подільська громада Тернопільської області, Печеніжинська громада Івано-Франківської області, Новопсковська громада Луганської області, Бузька громада Миколаївської області та Княгининівська громада Волинської області, пише Курс.

У першій програмі громади отримали бізнес-завдання від інвестора – встановити рекорд України за 36 годин або побити вже існуючий.

“Що саме це буде, оберіть самі, вмикайте креатив, фантазію та доведіть, що ваша громада має сильний командний дух і є прикладом для суперника”, – йшлося у завданні.

Всі учасники з цим завданням справилися. Фіксували рекорди представники книги рекордів України. У Печеніжинській ОТГ вирішили встановити рекорд з масового виконання аркану. Такий рекорд був заявлений вперше, тож у ОТГ із завданням справилися. У встановлені рекорду взяли участь 168 місцевих хлопців та чоловіків. За встановлення рекорду Печеніжинська ОТГ отримала 1000 віртуальних гривень.

“Хлопці великі молодці. Вони мають гордитися собою. І найперше ними має гордитися голова громади”, – заявила Юлія Бичай, експерт Книги рекордів України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.