Розваги

Пафосу не буде, – франківський драмтеатр відкриває новий театральний сезон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 24 вересня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо відкриття нового театрального сезону.

Це буде 80-й, ювілейний сезон, який дивуватиме франківців цікавими прем’єрами, пише “Репортер”.

У жовтні актори Івано-Франківського облмуздрамтеатру зіграють 28 вистав. Розпочнуть із драми «Солодка Даруся» за однойменним романом Марії Матіос. Крім того, на цей театральний сезон заплановано ювілейний тур «Солодкої дарусі» Україною. Також у жовтні франківці зможуть переглянути прем’єри минулого сезону «Любов до гробу», «Той, хто платить», «Чи падає влітку сніг?, «Модільяні».

За словами директора театру Ростислава Держипільського, першою великою прем`єрою сезону буде мюзикл «Гуцулка Ксеня». Показати виставу планують в середині листопада. А на травень 2019 запланована прем`єра постановки «Калігули» французького режисера Жюля Одрі. Минулого тижня він якраз провів кастинг акторів.

«Пафосного відкриття не буде, бо вважаю це пережитком минулого, – каже Держипільський. – Для нас головне наповнення репертуару. Символічно починаємо з «Солодкої Дарусі», яка за десять років стала візитівкою нашого театру».

Цього року драмтеатр отримав нового балетмейстра Дмитра Левка, який, власне, і займається зараз постановкою «Гуцулки Ксені». Також у колектив прийшли п`ятеро молодих акторів.

«З 15 жовтня ми їдемо на великі гастролі в Кропивницький, – розповідає Ростислав Держипільський. – Це унікальний проект, присвячений 100-річчю перебування на Кіровоградщині УСС. Плануємо показати там шість вистав. 25 листопада представимо неооперу «Hamlet» у фіналі Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА у Києві».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні