Розваги

Олександр Педан зняв випуск про франківський університет нафти і газу (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Восени Олександр Педан побував в Івано-Франківську зі зйомками освітнього тревелу “УніверCheck 2. Професії”.

В об’єктив телеведучого потрапив Національний технічний університет нафти і газу. Він є унікальним у своєму роді, бо єдиний в Україні випускає фахівців нафтогазової сфери, пише Репортер.

Олександр Педан у Франківську

В університеті навчається близько 10 тисяч студентів, є багато різних спеціальностей, але нас зацікавив саме нафтогазовий профіль, – каже Олександр Педан. – Це перспективна сфера. Бо Україна, переконаний, буде тільки розвивати свої родовища, тому ці спеціалісти будуть затребуваними.

Телеведучий зауважив, що матеріальна база університету на високому рівні. Є сучасні лабораторії, де навчаються та практикуються студенти.

Університет нафти і газу в новому шоу

Стан будівель неідеальний, бо вишу вже 55 років. Але він не занедбаний. Помітно, що за ним слідкують, – каже Олександр Педан. – Також мені сподобалося, що всі важливі будівлі зібрані в одному місці – корпуси, гуртожитки, стадіон і навіть басейн, в якому можна купатися взимку.

Також телеведучий оцінив місто, в якому знаходиться навчальний заклад.

Педан з донькою у Франківську

Івано-Франківськ увійшов у трійку найкращих міст України для ведення бізнесу, і я зрозумів чому під час візиту. Дуже затишне та архітектурне місто. В центрі багато пішохідних зон. Красива набережна з озером, а поряд ще й гори. Помітно, як місто осучаснили за останні кілька років. Є багато смачних закладів. Усе це приваблює туристів, а відтак і стимулює розвивати бізнес-проекти, – каже телеведучий.

“УніверCheck 2. Професії” – це освітній тревел, у якому телеведучий Олександр Педан разом із донькою Лерою мандрують вишами України. Вони розповідають про найзатребуваніші спеціальності у навчальних закладах, влаштовують екскурсії гуртожитками та знайомлять зі студентським ком’юніті. Також у новому сезоні Олександр та Лера порушують питання усвідомленого вибору професії та діляться можливостями професійного зростання в Україні.

УніверCheck - нафти і газу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.