Розваги Фото

Однією з локацій Porto Franko стане міжнародний аеропорт Франківськ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це повідомили у суботу, 3 березня, під вас робочої зустрічі організаторів фестивалю Porto Franko 2018.

Вже втретє партнерами фестивалю є «Україна інкогніто» Анатолія Матвієнка та «Новий Івано-Франківськ» Олександра ШевченкаPorto Franko

Як повідомили організатори, франківський аеропорт стане однією із локацій фестивалю. Темою цьогоріч стане повітря, в слоганом – «Порт Франківськ – турбіна сучасного мистецтва України».

“Найголовніше – що ми не ховаємося і підіймаємося над проблемами, щось змінюємо, – говорить Анатолій я Матвієнко. – Я сприймаю концепцію повітряного порту саме такою. Піднявшись над цією грішною землею, може, ми побачимо якісь рішення. Хочу, щоб фестиваль допоміг в єдності облаштувати країну».

Читайте: Porto Franko 2018. Цього разу Франківськ теж буде портом, але повітряним – Роман Григорів

Ірма Вітовська, яка сьогодні гратиме у виставі «Гамлет», долучилася до зустрічі як подруга та промоутерка фестивалю в столиці.

«Пишаюся, що Франківськ став культурним брендом і має амбіції стати одним з кращих не лише у Європі, а й світі, – говорить Ірма. – Буду боротися, щоб він тривав і надалі. Які саме митці приїдуть на Porto Franko, хлопці відкриють в понеділок. Але ви будете подивовані».

Читайте: Сучасну українську оперу від Григоріва та Разумейка покажуть Нью-Йорку (ВІДЕО)

Президент фестивалю Роман Григорів додає, що Франківськ є туристичним центром, а завдяки фестивалю стане ще й футуристичним:

«Повітря – це життя. Цього року ми не відміняємо морську тематику, просто доповнимо її повітрям. Сподіваємося, це буде взліт».

Деталі про програму фестивалю, запрошених гостей та хедлайнерів повідомлять у понеділок, 5 березня, на офіційній прес-конференції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.