Розваги

Найкраща іграшка – бізіборд

Google+PinterestLinkedInTumblr
Багатий сенсорний досвід (наприклад, відчуття різної фактури) допомагає розвинути дрібну моторику, що може зміцнити початкові навички письма, коли ваша дитина росте.

Щоб закласти міцну основу для розвитку дрібної моторики та інших навичок, таких як читання, вивчіть із дитиною бізіборд.

Що може містити бізіборд?

1. Магніти

За допомогою магнітів утримуються гайки, болти та гвинти.

2. Замки

Це буде один із найпопулярніших предметів, незалежно від віку дитини. Для нових завдань змішайте ключі, щоб малюки мали знайти потрібний.

3. Текстури

Частиною хорошої розвиваючої дошки є наявність текстур, які можна відчути. На поверхні розміщають шорсткі, гладкі, пухнасті предмети тощо.

4. Шестерні

Це чудовий спосіб для дітей побачити, як все працює разом. Їм буде весело, обертати їх в один бік, а потім у інший. Допоможіть їм встановити співвідношення між шестернями на дошці та шестернями в повсякденних предметах.

5. Блискавки

Блискавка – чудова ідея! Це настільки звично, але разом з тим прекрасний спосіб заохотити сенсорні дослідження.

6. Вимикач світла. Перемикачі на дошці, вчать дітей користуватися побутовими предметами, не портячи реальні.

7. Ручки та двері

Ручки є чудовим доповненням до бізіборда Крім того, маленькі двері, чато містять сюрпризи, такі як фото.

8. Музичні інструменти

Гарним предметом є ксилофон. Він барвистий з приємними звуками.

9. Шнуровання

Для менших дітей – це буде тренування в зав’язуванні взуття. Для дітей старшого віку – практика різних видів вузлів. Це хороша навичка!

10. Клаксон – весела забавка зі звуковим сигналом, дитині обов’язково сподобається.

Бізікубик – чудовий варіант для подорожей

Чудо розвиваюча іграшка, завдяки компактним розмірам зручно брати з собою на прогулянку. Зручно кріпиться до автокрісла або на коляску.

Дитина отримає знання від навколишнього середовища, бавлячись з бізікубиком, і так розвине самостійність. Забавка розвиває сенсорику, слух, сприйняття кольорів, порівняння, велику і дрібну моторику, логіку, пам’ять, посидючість, навчить правильному використанню предметів, що зустрічаються в побуті.

Купити бізіборд і бізікубик можна в інтернет-магазині Mybuy24 тут ви знайдете найцікавіші барвисті моделі, на які також можна наносити ім’я дитини.

І варто пам’ятати!

Надання можливості дітям активно використовувати свої органи чуття під час вивчення світу за допомогою гри з бізібордом має вирішальне значення для розвитку мозку – це допомагає побудувати нові нервові зв’язки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.