Розваги

На Прикарпатті зніматимуть фільм про Степана Бандеру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Створити сучасне документальне кіно про провідника нації Степана Бандери – ідея «Кінокомісії». Це некомерційна організація, яка залучає різні команди до створення фільмів.

Зйомки фільму «Я, Бандера» планують розпочати наприкінці року.

«Місто готове підтримати зйомки цього фільму, тим паче це вкрай актуально сьогодні, – зазначив міський голова Руслан Марцінків. – Треба розвінчувати ті міфи, які десятиліттями нав’язувались радянською системою. Такі люди, як Бандера, мають надихати нас – Схід і Захід – на продовження національної ідеї. Головне, по-сучасному, різнопланово подати погляд на постать Степана Бандери. Щоб ми могли пережити події того часу і відчути себе на місці героя».

Також Марцінків каже, що особливо актуальними є зйомки фільму саме у нашому регіоні. Адже Степан Бандера та Роман Шухевич є почесними громадянами Івано-Франківська.

Про ідею фільму «Я, Бандера» та особливості створення розповів продюсер Олег Щербина:
«Принципово не хочемо втручання іноземців у кіно, бо це наша тема. Ми подаємо стрічку на конкурс Держкіно і впевнений, що отримаємо підтримку. Цей проект дуже потрібний і ми його зробимо!»

«Поступово росте увага глядача, який за останні десятиліття звик до іноземного кіно, до українського продукту. Тепер Україна пропонує людям різножанрове кіно. Є попит і є перспектива росту. Але все ж доля українського кіно залежить від глядача», – сказав кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський.

Окрім того, цієї осені на Прикарпатті зніматимуть іншу стрічку – «Надзвичайний похорон в Карпатах». Також міський голова анонсував, що в межах фестивалю «Карпатський простір» уже втретє в театрі кіно «Люм’єр» відбудеться показ українських фільмів. І щонеділі, коли погода дозволить, на території Палацу Потоцьких відновлять перегляд просто неба українських стрічок.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.